Spune NU eutanasierii cainilor comunitari - PROTECTIA ANIMALELOR

Spune NU eutanasierii cainilor comunitari - PROTECTIA ANIMALELOR / Anunțuri / Distributiti aceasta petitie cator mai multi sustinatori anti-eutanasiere / Comentarii


Musafir

#76 Re: Anti-Eutanasiere

2014-07-17 11:41

#50: Polister - Anti-Eutanasiere

aveti dreptate,asa gandesc si eu,nu sant de acord cu uciderea cainilor,oamenii sant mai rai ca cainii,sa le dea Dumnezeu la psihopati ceea ce crede el ca ei merita

anti dog

#77 tampitilor! luati-va acasa animalele!

2014-09-02 20:00

Dobitocilor, luati-va acasa animalele daca le iubiti... cumparatile terenuri si dati-le de mancare

De ce sa dau eu taxe la stat sa creasca cainii? EU DAU FERITIT TAXE SA SE FACA SCOLI!

Voi sunteti animale! Va comportati cu animalele mai frumos decat cu oamenii! Cine se aseamana se aduna! Nu vorbesc de dragalasenie, ci de nivel de inteligenta!

Cum adica nu au nici o vina? e pacat sa omori un animal? kkt, dar cand rupi o frunza nu e pacat? ca-i tot vietate, sau cand stalcesti un gandac?

ANIMALELE, PLANTELE NU AU INTELIGENTA!

SE CHEAMA REFLEX! INCOMPETENTILOR! FACETI ACEASTA DIFERENTA?

 

UN DELFIN CAND TE SALVEAZA DE LA INEC, FACE ASTA DIN REFLEX! INTELEGE CINEVA ?

 

DACA TREBUIE SA MOARA 50.000 DE CAINI PENTRU CA UN COPIL SA TRAIASCA? CE ALEGETI?

CAINE POTI ALEGE DOAR DACA ESTI BOLNAV PSIHIC, NU AI FAMILIE SI COPII! ESTI UN DEREGAT SOCIAL!

iubesc animalele

#78 solutii aveti?

2014-09-02 20:10

solutiii aveti? vinovati vad ca se pricepe orice oligofren sa gaseasca

"Ce vinovati sunt cainii ? Poate vina este aceea ca s-au nascut.Trebuie eutanasiati cei care nu au gestionat problema cainulor in acesti ani de,,democratie,,"

 

DOMNULE DESTEPT! OFERA SOLUTIA! NU CAUTA VINOVATUL! SOLUTIA! SOLUTIA!

CARE ESTE SOLUTIA IN MOMENTUL DE FATA? ????

NU MAI PRINDE FLUTURI CU VINOVATII!

OFERA SOLUTIA!!!! FARA SA RUPI DE LA GURA ALTORA... PENTRU GURA CAINILOR!

 

iubesc animalele! serios! dar am un cap pe umeri, diferentiez animalele de oameni!


Musafir

#79

2021-03-15 11:41

Buna ziua, ce s-a intamplat cu aceasta petitie? Am ajuns abia acum la ea, din pacate. Am semnat insa petitia initiata de Kola Kariola si sustinuta de aproape 100 de asociatii din toata tara. Intrebarea mea este, ce facem mai departe? Nu putem astepta sa se schimbe legile, ingerii nevinovati precum cei de la Saracesti nu au timp, sunt condamnati la moarte de monstrul care administreaza adapostul, caruia ii doresc sa traiasca si sa moara precum aceste suflete amarate...

Musafir

#80

2021-03-15 22:17

NU EUTANASIERII!!