Adapostul Grivei din Oradea

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Adapostul Grivei din Oradea


Musafir

#51

2013-01-30 10:40

DE ce stergeti comentariile????

Musafir

#52

2013-02-06 17:18

Multumesc pt. ceea ce faceti, in curand ma voi implica mult mai activ, de fapt am inceput deja ceva pe cont propiu si voi avea nevoie de sprijin moral si poate juridic.Cu tot ceea ce am si tot ceea ce sunt, vreau sa ajut in a opri suferinta animalelor.

Musafir

#53 Re:

2013-02-08 15:06

#51: -

Sterg comentariile deorece se amesteca unele lucruri care nu au nici o legatura cu aceasta petitie.


Musafir

#54

2013-02-08 20:03

Oradea era cunoscuta ca un oras civilizat in ceea ce priveste solutionarea problemei animalelor strazii ! Imi doresc ca zilele in care SOS Dogs se ocupa de aceasta problema sa revina ! Putina decenta si umanitate nu a stricat niciodata nimanui. Si animalele care nu au stapan sunt suflete ce au nevoie de atentie, grija si caldura sufleteasca. Nu suntem mai presusi in fata Celui de sus decat sunt ele. Avem acelasi Creator !!! Asta nu ne da dreptul sa ne credem superiori ! Rusine celor care o fac !

Musafir

#55

2013-02-24 14:11

E trist ca iar se ajunge la aceasta tragedie!adica daca Robert a plecat...noi romanii nu suntem in stare chiar de nimic??Mobilizati-va oameni buni cumva...eu tin de peste 20 de ani TOT TIMPUL peste 10 catei comunitari...culesi doar de pe strada...nu mai zic pe cati hranesc oriunde...am permanent granule in geanta...am dus voluntari straini cand era SOS Dogs...am dus mancarea copiilor de la scoala pe care ei o aruncau,impreuna cu ei,ca sa vada cat e de"greu"sa hranesti un animal!!URASC RASA UMANA!!!!in fiecare zi..tot mai mult!!Rusine sa le fie "marilor sefi"in frunte cu primarul..pe care eu oricum nu l-am votat!!!asa soarta sa aiba si ei!!

Musafir

#56

2013-08-03 21:50

stop stop stop killers

Musafir

#57

2013-09-14 13:17

ma bucur ca mai exista oameni in Romania , care au curaj ... mult succes !!!

Musafir

#58

2013-12-03 08:46

la revedere!!!!!!!fucky you

Musafir

#60

2016-03-06 22:32

Es ist furchtbar, zu was Menschen fähig sind. Dieser Arzt muss sofort entlassen werden.



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...