stop hotilor si demagogilor de la RCS&RDS

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția stop hotilor si demagogilor de la RCS&RDS


Musafir

#1

2012-04-23 09:39

sant un telespectator fidel al antenei 1 si nu inteleg de ce nu mai vor hotii de la rcs sa le difuzeze.O sa ma orientez spre un alt operator de televiziune prin satelit.

Musafir

#2

2012-04-23 12:58

Nimeni n-are dreptul sa-ti limiteze accesul la informatie!

Musafir

#3

2012-04-23 14:06

Nu am ce comenta Nerusinati si hoti

Musafir

#4

2012-04-23 14:07

rusine rds

Musafir

#5

2012-04-23 14:15

Suntem o familie cu 3 contracte RCS&RDS si intentionam sa renuntam la contractele cu acestia , deoarece suntem contrariati de faptul ca au scos din grila toate programele grupului INTACT fara a fi avizati, dat fiind ca noi am platit deja in avans pentr tot anul acesta , asta ar fi motivul pentru care intentionam ca incepand de luna viitoare (chiar daca pierdem bani platiti in avans)sa ne transferam la o alta companie care speram sa fie mult mai deschisa publicului cu care incheie un contract.

Musafir

#6

2012-04-24 10:34

ar trebui sa se schimbe patronul de la rcs rds.de cand a aparut aceasta firma pe piata mereu ne fac probleme.cand au ei chef ne adauga in grila d eprograme un program fain si cand au chef il scot.pt ce ne baga digi sport? mai bn sa lase toate programele cum erau cand au aparut pe piata.jos hotii d ela rcs rds.jos basescu

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-05-21 13:32



Musafir

#8 gaga

2012-05-21 13:33

rcs-rds ar trebui eliminati din tara ,asa cum au facut si Ungurii ar trebui sa facem si noi! Dar este monopolul lul basescu! Astfel mana lui este vizibila in decizia imbecila pe care o suporta cei direct afectati! Cel mai bun lucru ar fi ca toti abonatii sa-i abandoneze.....si poate vor emite ....pe Marte! Doamne'ajuta! O merita deplin!
alex

#9 alexa

2015-10-19 14:26

buna ziua am fc un abonament de 80 de lei la ei net +tv+si telefon...+tableta gratis care nu a ajuns nici acum dupa 2 luni iar plata mi-a venit de 204 lei inloc de 80 niste nesimtiti