STOP BATJOCUREI- NOUA TAXA AUTO 2012

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția STOP BATJOCUREI- NOUA TAXA AUTO 2012

Noua Gena

#51 Re:

2012-01-15 02:11

Fenomenul de bataie de joc in ultimii ani a fost unul tumoric care se accentueaza pe mai multe nivele din ce in ce mai rapid(scumpiri pe orice domeniu,este inadmisibil ceea ce se intampla legat de scumpiri,am o varsta nu mai mare de 25 de ani,imi e foarte greu sa ma abtin sa nu injur pe cei care defapt nu conduc, ei traiesc gratuit pe planeta asta si percep taxe de sa imi b.g in m. v fara a trai cu grija zilei de maine,taxe care noi cei platitori nu stim cum sa mai facem rost de bani sa le acoperim asadar ajungem sa ne jefuim intre noi atat psihic cat si moral doar din cauza unor "imaginati-va niste "imputiti batrani" care traiesc in lux pe "sangele nostru".

Cat timp va mai trece pana cand ajungem la vorba sufletului unui popor  "Desteapta-te Romane " ?

Cat mai acceptam sa "muncim pentru ei ca niste sclavi",purtand in inima "durere si chin" ! ....

JOS CU NENOROCITII CARE VOR SI CARE GUVERNEAZA(sa va guvernati mormantul)

NU AVEM NEVOIE DE OAMENI POLITICI

#52 Taxa auto sau Taxa drept de smecheri

2012-01-15 02:38

HOTIE pe fata care se pare ca o acceptam de ceva ani si nu doar ca suntem de acord dar o mare parte platim aceasta taxa tampita care este fondata pe niste stalpi experiment! Tuturor care o sustin si habar nu au ca e doar o taxa inventata pentru niste bani in plus le doresc un colaps mintal :)

Musafir

#53

2012-01-15 13:04

MARE BADJOCORA !
alex

#54 JoS Basescu Jos taxa auto jos totiiiiii hotiiiiii ajtia ...

2012-01-16 21:23

StRangi bani itzi iei o amarata de dacie ... O pui la punct si itzi pune ei taxe de nici nu mai potzi sa o inscrii ... te uitzi la ea 3500 euro sa inscrii o dacie , sa ii ia draqu p basescu , ministru mediului in sclav de ungur ... ba nene sa ieshim in strada sa dam jos taxa asta ... ma facut praf ...

Musafir

#55

2012-01-17 01:50

josssssssssss taxaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!nu e taxa e o mizerie asta ....

Musafir

#56

2012-01-17 01:52

josssss basescu si sclavi luiiiii jos taxa !!!!!!!!!!!

Musafir

#57

2012-01-17 19:50

o bataie de joc

Musafir

#58

2012-01-18 19:38

Un Guvern impotent care nu stie sa faca bani cinstiti prin incurajarea initiativei private, care nu este interesat de crearea locurilor de munca, dar ii freaca grija cum sa jupoaie. Totodata Guvernul portocaliu stie bine sa cheltuiasca prin supraevaluari precum si prin toate tertipurile urate. Bai hotilor mars dinaintea natiunii ca ne-am saturat de voi!
Clica ciumatilor pieriti de pe pamantul romanesc!
Jecmaniti Poporul ... jigodii ordinare!, motivati cu poluarea? dar ce filtrati aerul cu banii incasati?

Musafir

#59

2012-01-18 20:21

e scandalos sa platesti mii de euro pentru o amarata de 1310 veche de 12-13 ani... JOS TAXA AUTO

Musafir

#60

2012-01-18 20:57

jos taxa auto
cati

#61 taxe auto

2012-01-19 12:53

ba cine are multe masini sa plateasca de 100 d3 ori mai mare taxa auto .Au bani ,strica drumurile si mai presus de orice, polueaza aerul pe unde se duc .la ce le-ar trebui cite 10 masini de familie la cite unii ?si de unde au nemernicii atitia bani sa-si cumpere atitea masini au si bani sa plateasca taxele sa fie reparate drumurile pe care tot ei le strica. si vine un amarit care cade intr-o groapa facuta de un lamborghini ce circula prin Romania .ce de bani cinstiti a avut ala asa ca sa plateassca taxa auto insutit si inmmit

ALEX

#62 taxa auto

2012-01-19 23:03

NU SE MAI POATE ATATA BATAIE DE JOC! TREBUIE SA IESIM IN STRADA SI SA IL DAM JOS PE CHIORUL ASTA IMPUTIT CARE NE_A VANDUNT TARA! NU EXISTA IN EUROPA ASEMENEA TAXA. SUNT NISTE ENIMALE JEGOASE CARE ISI BAT JOC DE OAMENI!

Musafir

#63

2012-01-21 20:31

sub orice critica...

Musafir

#64

2012-01-21 20:37

duca dracu totti cu taxa cu tot
auto

#65

2012-01-21 20:42

asa osa ramna suntem prea prosti faca taxa dupa cum vor ei tot timpul asa a fost sati ia taxa si pe romnia inmatriculata asta este ultima bataie de joc haideti cu toti afra si specificati de ce esiti nu jos basescu si atat .

Musafir

#66

2012-01-22 14:32

Cat de curand o sa iesim tot poporul Roman in strada ca sa-i omoram pe mafiotii astia de guvernanti(basescu,udrea,boc,anca boagiu,crin antonescu,ponta...,s-a ajuns intr-un final la Monarhie(bogati si saraci)! Ceausescu a fost executat,dar pe astia intai ii vom chinui cum ne -au chinuit ei timp de atatia ani dupa care ii vom impusca! Nenorociti dracului se cred cel putin fostul presedinte Corean! Oare nu ne-am saturat de sclavie? Bancile ne jupoaie,guvernu la fel prin atatea taxe,benzinariile,spitalele...!Romani,nu va-ti saturat de atat umilinta, de atata chin,sa lupti numai pt. bani ca sa poti supravietui,nu mai vreti sa stiti si voi de distracti,excursii...! Mai bine era pe timpul lui Ceausescu ca aveam bani,dar nu aveam produse ca sa le cumparam,deci nu le vedeam si automat nu pofteam,acum avem produse dar nu avem bani sa le cumparam,ne uitam la ele,inghitim in sec,poftim si intr-un final ni se face rau si ne imbolnavim din cauza poftei!
ANONIM

#67

2012-01-22 19:56

jos taxa auto HOTILORRRRR

Musafir

#68 Re:

2012-01-23 16:52

#7: -

si aia rominii ai vostrii ce au facut au furat si mai mult


Musafir

#69

2012-01-30 01:19

JOS BASESCU SI GUVERNU ,JOS CU HOTII SI MAFIOTII NENOROCITILOR V-ATI BATUT JOC DE O TARA INTREAGA, NE-AM SATURAT DE VOI MUNCIM MUMAI PENTRU TAXE SI IMPOZITE PE CARE LE PLATIM DIN SALARILE DE MIZERIE PE CARE LE AVEM JOS TIRANI JOS TAXA AUTO

sorin

#70 70

2012-01-31 09:07

faceti taxa in functie de venitul fiecaruia cretinilor

Musafir

#71

2012-01-31 17:41

taxa auto ar trebui sa fie undeva pe la doua,trei sute de euro ,atunci toti oamenii ar putea sa plateasca aceasta taxa si nu - am mai avea autoturismale inmatriculate prin Bulgaria sau prin alte tarii unde platim asigurari, taxa anuala, insp. tehnice pentru ca sant mai ieftine pt. noi iar aceste tari sant destepte pentru ca strang bani la buget idiotilor si cretinilor jos cu voi si taxa voastra auto va ganditi numai cum sa furati cat mai mult si sa va bateti joc de tara asta dar sa faceti ceva bun pentru tara nu ne-am saturat de hoti,banditi si incompetenti jos basescu jos guvernul jos taxa auto
petre

#72 taxa auto o mare hotie

2012-02-06 20:15

Cit mai rabdam hotii astia.Suntem prea saraci.Muncim doar pt mincare. Astia au blocat totul in tara asta

Musafir

#73 Re:

2012-02-22 10:19

#66: -

asa este , pana nu vom linsa pe uni dintre ei nu se vor lasa !!!!o sa ne fure si sufletele din noi . Santem o un popor de cretini si idioti , de asta ni se intampla .

Ia sa omaram cativa dintre ei , daca nu pe toti , sa le confiscam averile si o sa avem si noi guvernari decente .

Sa facem contracte de guvernare de care sa raspunda guvernantii , nu ca acum .Acum fura , nenorocitii , si ne rugam !!!!!! de ei sa-si dea demisia.


Musafir

#74

2012-03-06 09:24

hotie pe fata nu mai au ce fura jos hotiiii
seby

#75

2012-04-26 22:26

e de strigat la cer fratilor ne jupoaie cu taxe si impozite,taxa de poluare auzi la ei, numai in romania polueaza masinile... JOS CU HOTII