impotriva difuzarii spoturilor cu rosia montana

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția impotriva difuzarii spoturilor cu rosia montana


Anonymous

#1

2011-12-09 20:52

o mare greseala o fac si trusturile de media care ptr bani transmit aceste spoturi care ne streseaza
moni

#2 Nu stiu citi din cei care sint pentru proiectul de la Rosia montana isi doresc ....

2011-12-10 21:03

Citi vor sa munceasca in mina cu cianura....Eu una mai bine mor de foame decit otravita de cianura desigur lent ...
bobi

#3 Re: Nu stiu citi din cei care sint pentru proiectul de la Rosia montana isi doresc ....

2011-12-12 12:29

#2: moni - Nu stiu citi din cei care sint pentru proiectul de la Rosia montana isi doresc .... 

 dar ptr asta trebui treziti oamenii ca guvernul asta ne baga cianura in casa !

 

oni de ce nu semnezi petitia  ?


Musafir

#4 Re: Re: Nu stiu citi din cei care sint pentru proiectul de la Rosia montana isi doresc ....

2011-12-15 14:08


Musafir

#5 Re: Re: Re: Nu stiu citi din cei care sint pentru proiectul de la Rosia montana isi doresc ....

2011-12-15 14:09


Musafir

#6

2011-12-17 09:43

vor sa ne intoxice si prin media !

Musafir

#7

2012-04-23 22:55

E mult de scris,se vede clar,pe fata cum primeaza interesele personale sau de grup,e inadmisibil ca statul roman sa nu poate sa finanteze cu fonduri europene macar,exploatarea aurului in interesul nostru,al tarii de fapt.Disperarea cu care ne stresseaza cu aceste clipuri e evidenta,oamenii vor pierde puterea,vor banii acum.