PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"

PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / Florin Zamfirescu despre dr. Călin Georgescu / Comentarii


Musafir

#1

2020-05-20 18:39

Sper sa mai prindem acele vremuri in care va ajunge premier...toate cele bune.

Musafir

#2

2020-05-20 19:32

Îmi doresc din tot sufletul din toată ființă mea sa reușim sa facem ceva pentru România noastră a copiilor noștri ma rog la cel de sus sa va dea minte sănătoasă sa ne ridicam din sărăcie este jale ce este miște teamă de acest guvern ca ne va duce la pierzanie sa ajute Dumnezeu sa reuși ca am fost avertizata de Facebook ca comentez prea mult

Constanta POPESCU
Musafir

#3 Calin Georgescu premier al Romaniei!

2020-05-20 19:41

Dl Florin Zamfirescu are perfecta dreptate. Si eu cred la fel. Poate se va milostivi bunul Dumnezeu sa ne ajute sa aducem la tacere clicile de hoti care au pus mana pe putere. Sustin Calin Georgescu in functia de premier al Romaniei !

Eugen Negura

#4 Un altfel de premier

2020-05-20 20:18

Lumea tot spre partide se uită ,poate primesc o marire de pensie, o găleată ,un pachet de făina ! Călin ce dă ,mă intreabă unii ?


Musafir

#5

2020-05-21 06:37

Sutin  pe Dmn Calin Georgesc din toata inima e ca un dar de la Dumnezu pt Romania  si pt noi romani doamne ajuta


Musafir

#6

2020-05-21 14:58

Am vizionat inregistrarea cu d-ul Zamfirescu si am distribuit-o
Dan

#7 Ce lipseste Romaniei

2020-05-21 18:01

Locuitorii acestei tari - mi-e teama sa folosesc sinononime - au o mare lipsa de iubire pentru locul in care s-au nascut. Iubirea, ingredientul cosmic ce face totul posibil, daruieste pentru a primi. Ca o reactie subtila care creeaza binele. Tara nu este iubita pe cit merita iar binele ei inseamna binele nostru...deci, sa nu uitam: binele incepe cu fiecare din noi.

#8

#8 #8

2020-05-21 19:18

Din păcate foarte multă lume este manipulată 


Musafir

#9

2020-05-22 05:46

România are nevoie de o conducere echilibrată de un om cu coloană vertebrală nu bolnavi mintal!! Susțin si votez călin georgescu premier

Musafir

#10

2020-06-27 12:36

PRESEDINTELE ROMANIEI
IOAN AUREL POP (“neam de plugari, păstori și preoți de pe Câmpia Transilvaniei nordice”)
CALIN GEORGESCU - PREMIERUL GUVERNULUI


Musafir

#11 Re:

2020-06-27 12:41

Bebe

PRESEDINTELE ROMANIEI
IOAN AUREL POP (“neam de plugari, păstori și preoți de pe Câmpia Transilvaniei nordice”)
CALIN GEORGESCU - PREMIERUL GUVERNULUI




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...