PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"

PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU" / Anunțuri / Avem nevoie de curaj. / Comentarii


Musafir

#1

2020-05-03 09:36

Yesssss Inainteeeee!!!!

Musafir

#2

2020-05-03 09:41

Cred în sufletul domnului Calin daca este mason sa se dezică de orice etichetă a minti sa se manifeste din inima ,masoni adevarati suflete treze numai fac parte de multe vieți din masoneria a fost deturnată demult e plină de arhoni sunt foarte multi implicați la toate nivele nu doar in masonerie sunt entități extraterestre malefice sunt cel putin 10 specii nu au suflet se hrănesc cu energia noastră...Doamne ajuta sa păstrăm lumina aprinsă în inima si suflet in veci vecilor amin...

Musafir

#3

2020-05-03 11:11

Felicitari pentru tot ceea ce faceti stimate domn.Cum sa procedez pentru a folosi WhatsApp in scopul de a face publica aceasta petitie?Nu ma pricep,astept instructiuni de la dvs.Mobilul meu este 393391819763,Italia,Avezzano(AQ).

Musafir

#4

2020-05-03 11:32

Nimeni nu este și nu trebuie sa fie deasupra Constituției..NU imunitatii parlamentare...
Denisa

#5 Mason, da sau nu?

2020-05-03 12:12

Au inceput sa curga dovezile cum ca ar face parte din organizatii masonice clasate la nivel inalt. Intai de toate vrem sa stim noi, oamenii lui adevarul. Daca face sau daca a facut parte la idealutile masonilor. Vrem sa il cunoastem mai personal. Vrem sa realara cu ceva de actualitate. Vrem sa stim ce religie practica? Vrem sa stim parerea lui despre situatia actuala acum 3 mai 2020, si ce solutii propune. Ne este fidel? Sau ne asteapta o noua tradare? Nu vrem legi care sa ne igradeasca drepturile si sa ne sclaveasca. Are din partea noastra tot sprijinul, si suntem multi, putem fi toti, dar asta depinde de dansul, daca ne spune adevarul! Vrem sa facem cunostinta cu trecutul, prezentul si perspectivele dansului! Multumesc. (Cluj-Napoca)

Ina

#6 Georgescu

2020-05-03 12:29

Totusi cine e cu adevarat Georgescu asta?

Din ce spune el pare sa fie ok , dar oare e sincer? 
Pare un cliseu ceea ce spune el au spus toti 

politicienii de 30 de ani .

Cum ne poate el convinge ca are intentii bune

pentru romani si Romania? Ii va fi foarte greu sa demonstreze asta! Eu nu pot sa am incredere intr-un mason !


Musafir

#7

2020-05-03 14:15

Ok ..înainte! !!

Musafir

#8

2020-05-03 15:37

Al cui este acel număr prezentat? Care e scopul conectării prin wapp cu posesorul lui.. Nu e prea clar.
LAURENTZIA

#9 Re: Mason, da sau nu?

2020-05-03 15:43

#5: Denisa - Mason, da sau nu? 

Corect, aveți dreptate. Dacă este încă mason, deși îl respect ptr cum gândește și ce dorește, sa ne zică. Nu avem părere bună despre ei. Se dezice de ei, e în adormire sau e independent acum? Asa mi - ar place sa cred. E prea frumos sa fie adevărat, ca masonii sa îl lase sa vorbească asa, dacă face parte dintre ei. Sau și-a schimbat politica masoneria?! Deși.. Într un interviu s-a cam dezis de masonul grad 33 Isărescu, care ne-a vândut tara pe 2 lei. Ce ziceți, dl. Călin, sunteți și cu ei și cu noi, sau independent pentru noi? 


Musafir

#10

2020-05-03 16:46

Îmi pare rău, dar nu am whatsapp.

Prețuire,

Eugenia Enescu

mihai 1970

#11 Re: Re: Mason, da sau nu?

2020-05-05 18:39

#9: LAURENTZIA - Re: Mason, da sau nu? 

Isarescu ne a vândut tara nu pentru ca este mason , pentru ca este dobitoc si trădător...


Musafir

#12

2020-05-06 12:05

+44 7494752673 România si toti românii trebuie sa realizeze ca avem nevoie de Dl.Georgescu pentru a putea salva tara si pe noi însine..trebuie sa ne aplecăm punem genunchiul jos si sa ne cerem Iertare in primul rînd pămîntului natal plin de viteji si bravi conducători...pt.ca l-am lăsat pradă hoților si corpurilor. Credința este lumina! Iubirea coboară de sus in jos ..de la Dumnezeu la noi si de la noi la copiii nostrii ..deci trebuie sa ne trezim. Acest ROMÂN cum este dl.Georgescu trebuie sa ne reprezinte ca stat ca neam ca tara...va doresc succes si va susțin Ioana Dumitrescu Wisgaw Scotia

Musafir

#13

2020-05-06 13:02

0740199487 Pitești România

Musafir

#14

2020-05-07 08:36

Motivul pentru care îl susțin pe domnul Călin Georgescu este faptul că este un Om evoluat spiritual. Nu poți fi pentru ceilalți, dacă nu înțelegi cum lucrează legile divine. Ne-am săturat de oamenii care nu sunt potriviți acestei meniri sociale... de ați pune sufletul pentru cauza celorlalți. În funcții de conducere trebuie să ajungă oameni cu experiență profesională, oameni care pun adevărul și corectitudinea în fața avantajelor.
O soluție pentru ca în astfel de funcții să ajungă oamenii potriviți este ca onorariile lor să fie cu foarte puțin peste salarizarea unui medic, avocat, inginer, profesor, etc. Nu va mai fi o bătaie pentru putere, pentru înbogățire, pentru un loc cald.
Nu mai vreau să fie defrișate pădurile, în timp ce se iau salarii la Ministerul Protecției Mediului, nu mai vreau să fie omorîti cîini în padocuri și aruncați în pungi de plastic, care plătesc datorită indiferenței și ignoranței noastre.
Vreau un stat de drept, bazat pe principii morale, care să susțină dreptul la viață pentru tot ce înseamnă însuflețire.
Vreau să lăsăm ca lumina dată de divinitate, să ne bucure fiecare zi trăită acum și aici. Sunt sigură, că lecțiile prin care am trecut ne-au făcut să înțelegem că viața trebuie tratată cu respect.

Domnule Călin Georgescu, dacă sunteți un om cu credință în Dumnezeu veți avea reușită, dacă nu, conștientizați că această țară a plătit suficient în fața minciunii și trădarii.


Mulțumesc.

Ana Albert - Bacău 

0742622505


Musafir

#15

2020-05-07 10:44

Radu Roncea makes a fake again?
Cristina E
Musafir

#16

2020-05-19 19:47

Buna seara! Eu evit in general subiectele politice, fiindca nu cred ca vin cu o solutie pentru probleme actuale cu care se confrunta oamenii de rand....cu alte cuvinte politica e o pierde a energiei vitale. Insa , acest proiect,  care il consider apolitic, m-a fascinat, m-a inspirat, deci cred cu toata constiinta mea ca daca vor fi oameni potriviti sa il puna in practica , e SINGURA  noastra sansa ca la nivel colectiv,  Romania sa devina,  asa cum spun marii initiati ai crestinatatii ,"Gradina Maicii Domnului" .

Asadar, Dumnezeu sa lumineze si sa adune echipa potrivita , ca acest proiect sa devina realitate!!!


Musafir

#17

2020-05-19 19:53

Claudiu Nicolaesci , București

Musafir

#18

2020-05-21 12:11

Buna ziua dle Radu, Pentru a reduce si chiar a elimina speculatiile, indreptatite de altfel, pe care inclusiv eu sunt tentat sa le fac, vis a vis de persoana dlui Calin Georgescu, va rog sa publicati biografia dumnealui, din care sa rezulte tot ceea ce a facut pana acum, unde a activat, functiile avute, din ce organizati face parte sau a facut parte etc. Traversam o perioada extrem de tulbure si pentru a promova pe cineva la un asemenea nivel avem nevoie sa-l cunoastem. Am mai solicitat acest lucru si .... liniste totala. Daca nu o faceti, cel mai relevant fiind printr-un interviu cu dl Calin Georgescu, care sa raspunda personal unor astfel de intrebari, considerati ca proiectul dvs este ca si incheiat, inainte de a incepe. Ne-am saturat de tot felul de promisiuni si prezentari sub lumina reflectoarelor a unor persoane care isi ascund adevarata fata. Daca nu exista nimic de ascuns, nu vad de ce atata tacere in aceasta directie?! Astept un raspun la aceasta provocare, unul oricat de scurt, dar sa fie un raspuns. Multumesc!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...