Suntem împotriva OUG 13/2017 de modificare a Codului Penal

Suntem împotriva OUG 13/2017 de modificare a Codului Penal / Anunțuri / Toţi pentru Justiţie! Petiţie şi marş / Comentarii


Musafir

#1

2017-11-05 11:55

Pusztai ANCA Giselle
RADIANU

#2 PROTEST

2017-11-05 17:11

Dragi ROMANI !!!

Nu unguri,nu tigani ci doa ROMANI !

Actuala majoritate va face orice pentru asi atinge scopurile!

Trebuie sa manifestam si sa cerem,asa cum am spus din februarie 2017,nu pentru ceva punctual ci pentru ALEGERI ANTICIPATE !

Stiu ca opozitia este varza dar macar se va schimba majoritatea in PARLAMENTUL RUSINII si CIUMA ROSIE nu ne va mai schilodi zilele !

Javra de dragnea si gasca lui de penali va infunda puscariile!

DESTEPTATI-VA ROMANI !

HUNGURII ne btojocoresc la noi in tara si TIGANII ISI FAC DE CAP!

Ordinea si disciplina trebuie reinstaurate in aceasta tara minunata numita ROMANIA1

MIHAI TETRARU

#3 meeting Franta

2017-11-06 17:33

E mai mult o intrebare, nu un comentariu: vad ca sunt organizate intalniri si in Diaspora, in Berlin si in Zurich. Numai aici? De exemplu in Franta nimic?


Musafir

#4

2017-11-06 18:47

Salut! Am și eu o nelămurire. Ce cauta steagurile SUA și Israelului la aceste proteste, cine le aduce și de unde ? 


Musafir

#5

2017-11-07 19:07

Felicitari pentru tot ce faceti. Va sustin cu ce pot. Spun un NU puternic tuturor abuzurilor acestei majoritati parlamentare (inclusiv Guvern) privind modificarea legilor justitiei, modificarea Codului fiscal si tuturor modificarilor ascunse spre satisfacerea intereselor unor grupuri de politicieni.
Este inadmisibil sa ignore vocea cetatenilor, a sindicatelor, patronatelor, asociatiilor profesionale etc.! Doar se presupune ca Parlamentul a fost ales sa reprezinte vointa si vocea cetatenilor!

Musafir

#6

2017-11-13 05:59

Sunt impotriva hotilor si a coruptiei.Din acest motiv nu doresc subordonarea justitiei politicului.Georgescu Constantin Oras Filias Jud Dolj.



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...