VREM DEMISIA LUI CHIRILA!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția VREM DEMISIA LUI CHIRILA!


Musafir

#26

2016-08-13 22:42

Am semnat aceasta petitie intrucat cea care se vrea a fi moderatoarea emisiunii"MPFM5" nu este absolut deloc obiectiva, atunci cand concurentii sunt jigniti, ba mai mult...." stimabila"incurajeaza telespectatorul si aproba opinia exprimata intr un mod vulgar si rasist(ca in cazul telespectatoarei care a jignit-o pe Mihaela) {[(DNA MIRELA oricat de suparata si deranjata era de atitudinea unui concurent,nu permitea celor care interveneau fie telefonic fie in platou,sa foloseasca cuvinte triviale,jigniri sau pur si simplu sa pun la zis in felul acesta un concurent)]}. Nu mai vorbim despre lipsa de profesionalism..rasul fals ironic si continuu chiar si in timpul unei dispute... balbele si grimasele nejustificate(tinanad cont ca stimabila afirma ca are o experienta uluitoare in televiziune ) cititul total aiurea..rostirea stalcita si repezita a unor cuvinte (..lucru pe care si um copil de10ani il sesizeaza) instigarea impotriva concurentilor pe care ea nu ii place... lucru pe care atat Dna Mirela cat si Dna Mantea(in scurta perioada de timp cat a inlocuit-o pe dna Mirela,un suflet pur si empatic) 2moderatoare pline de tact,voiosie,profesionalism,rabdare,inteligenta,bun simt...NU L-AR FI FACUT!

Musafir

#27

2016-08-13 22:46

Lipsa de bun simt,lipsa de profesionalism si absolut subiectiva!!!!!

Musafir

#28

2016-08-13 23:01

Rautate,rasism,lipsa de profesionalism tact si bun simt!!!!

Musafir

#29

2016-08-15 07:17

Se poarta josnic si jigneste concurentii,sa vazut foarte urat ce a facut cu cuplul M&C si ce ma infuriat mai tare este ca a insistat 3 zile pe gestul facut de Mihaela,doar pentru a o denigra.Ea este singura care trebuie sa isi ceara scuze si nu doar Mihaelei ci si Laviniei pentru ca a permis sa fie jignita si ea.Domna Mirela nu permitea ca, concurentii sa fie jigniti si nici nu discuta despre acuzatiile de afara decat daca cel ce acuza putea face dovada celor afirmate.Iar ca sa ii aduca aminte cine este femeie de moravuri usoare din tot platoul ala,ea este singura care are poze nud postate pe net si sa nu uite cum declara ca ia isi asteapta sotul goala pusca,acoperita doar cu un sort de bucatarie iar masa nu o folosea pentru a manca...deci????

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2016-08-15 07:20



Musafir

#32

2016-08-15 07:27

Invitată la emisiunea „Click! Poftă bună!” de la Prima TV, show prezentat de Diana Bart, în fiecare sâmbătă, de la 11.20, Paula Chirilă (39 de ani) a făcut o mărturisire-șoc: „Odată, îl așteptam (pe soț, n.r.) acasă goală-pușcă și cu un sorțuleț. A fost foarte interesant. Mă rog... Masa ne-a folosit la cu totul altceva decât la hrănit. Am hrănit alte simțuri. Dar a fost foarte interesant... I-a plăcut surpriza, ce să zic, chiar i-a plăcut”.

Musafir

#33

2016-08-16 18:59

Nu mi se pare potrivita pentru aceasta emisiune,nu are acea caldura care sa simbolizeze dragostea.....iar daca joaca teatru.....joaca foarte prost....imi pare rau de dansa,dar cred ca ar fi potrivita la o alta emisiune.Multumesc!!
ClaudiaF

#34

2016-08-23 16:16

Dumnezeule mare,eu nu sunt perfectă,dar nici nu deranjez pe nimeni... De când a intrat sa încerce sa prezinte această individa emisiunea,efectiv am și uitat ca există MPFM. Rareori când ma mai uit și asta schimbând programelor și observând ca atunci era Mirela în maximă audiență...ma îngrozesc efectiv de ce aud ca scoate tipa asta pe gură. E cea mai jalnică încercare pe care MPFM a făcut-o pentru acest show.Eu nu sunt cu prezicerile,dar poate 2/ 100 sa nu nimeresc ceva din ce  preconizez.Daca aceasta  va rămâne sa prezinte,va fi poate ultimul sezon MPFM. E trist cine a decis sa o aducă  și mai ales extrem de trist  ca încă e pe ecran. E de-a dreptul coșmar și jalnic sa o și vezi cum gesticulează,insinuează,aberează,subestimează,deranjează,enervează...faceți ceva domnilor,URGENT !!! UN NOU SEZON CU UN OM CAPABIL ȘI FĂCUT SĂ COMUNICE ...TREBUIE ÎN ACEL SHOW,ASTA E IMPOSIBIL DE SUPORTAT.


Musafir

#35

2016-08-29 08:39

jos cu Paula ,daca nu ii sufla cineva in casca ,ea nu stie sa lege doua vorbe.Se da prea importanta si se vede ca nu se implica prea mult

Musafir

#36

2016-08-29 09:01

Nu o suport e o ciudata paula asta,nu are niciun Dumnezeu...zici k e robot teleghidat...nu stie sa glumeasca....nu are nimic frumos

Musafir

#37

2016-08-29 09:09

Pentru ca nu e pt. aceasta emisiune ! Se poticneste,nu are cuvintele la ea ,nu are sarm ,etc.

Musafir

#38

2016-08-29 09:09

Emisiunea nu mai are niciun farmec fara d-na Mirela.Paula nu stie s modereze emisiunea,nu i se potriveste,face diferente intre concurenti.

Musafir

#39

2016-08-29 09:23

Prezinta faptele cu precizie si asa cum sunt. Eu personal m-am dezabonat si de la Antena play datorita acestei prezentatoare. Mirela nu trebuie adusa cu forta dar sunt convinsa ca in tara noastra sunt destui moderatori de calitate care o pot inlocui pe Paula Chirila. Eu personal asi fi preferat-o pe Mara Banica.
Andreea

#40

2016-08-29 09:24

Chiar nu este potrivita pentru aceasta emisiune...rade cand nu trebuie,face glume deplasate doar pt a atrage atntia,rade fortat...insiata pe niste subiwcte banale,cere 1000 de explikatii inutile,repeta intrebarila...


Musafir

#41

2016-08-29 09:34

Pentru ca nu stie sa puna intrebari pertinente, face pauze in vorbire, sta sa asculte ce i se zice in casca si nu da atentie subiectelor importante.

Musafir

#42

2016-08-29 09:34

Nu îmi place Cum moderează emisiunea, cel puțin în finala s-a "zbierat " la concurenți și zâmbetul și profesionalismul a lipsit categoric !

Musafir

#43

2016-08-29 09:36

Pentru ca numi place Paula

Musafir

#44

2016-08-29 09:49

Nu este buna ca modelator tv

Musafir

#45

2016-08-29 10:02

Am ales sa semnez petiția pt ca sunt fan mpfm încă din primul sezon. Nu înfocat,  însă fan. Urmăream zilnic. De când a venir cucoana ăsta înfiptă mă irita atat de tare atitudinea ei, întrebările ei stupide și pauzele de gândire și ascultare în casca...încât închid televizorul. Nu are nici o treaba cu formatul emisiunii, și ch televiziunea în general. Dacă ea va rămâne ca moderator, nu va mai urmări nimeni emisiunea. E un insucces.


Musafir

#46

2016-08-29 10:05

Suntintrigata de tot ce se întâmplăde când a plecat D-naVaida. Dacă mai exista o șansă să revină eu cred cao sa fie minunat!!!

Musafir

#47

2016-08-29 10:24

Am semnat-o pt ca imi doresc intoarcerea Dnei Mirela...

Musafir

#48

2016-08-29 10:32

pt ca nu este corecta

Musafir

#49

2016-08-29 10:33

Sa-si vada de actoria ei. acolo e profi. aici e depasita.

Musafir

#50

2016-08-29 10:35

Nu si-a facut lecțiile, nu știe ce s-a întâmplat in casa, așteaptă ca momaia sa i se sufle in casca, nu adreseaza întrebări inteligente, se pierde, uneori e răutăcioasă...pt toate astea ar trebui ales altcineva! Si Mantea a înlocuit-o pe Mirela, dar ferească Dumnezeu...n-au fost atâtea controverse!