VREM DEMISIA LUI CHIRILA!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția VREM DEMISIA LUI CHIRILA!


Musafir

#126

2016-09-01 18:55

Paula Chiirila este vulgara,obsedata de sex, impartiala,nepotrivita "rolului"de la moderator intr-o emisiune televizata in direct ,habar nu are de ceea ce inseamna deontologia profesionala.
Pana si timbrul vocii ei deranjeaza ca sa nu mai vorbim de faptul ca urla nu vorbeste.
Sper sa nu o mai vad si sa nu o mai aud in sezonul urmator la MPFM dar nici o o alta emisiune,este deplorabilaaaaaaa .

Musafir

#127

2016-09-01 19:54

PUR SI SIMPLU NU-MI PLACE ,NU ARE SPONTANEITATE ,NU URMARESTE DACA SE INTAMPLA CEVA MAI IMPORTANT CU ALTI CONCURENTI DACA ARE UN SUBIECT SCRIS PE CARTONAS NU MAI VEDE ALTCEVA,ESTE INDECENTA IN COMENTARII SI CA SA SE SCOATA EA CAND NU STIE ANUMITI TERMENI INTREABA CONCURENTII ,NU ESTE POTRIVITA PENTRU EMISIUNE .DACA MIRELA NU MAI VREA TREBUIE INCERCAT CU ALTA PREZENTATOARE .

Musafir

#128

2016-09-01 20:12

Pentru ca sunt intru totul.de.acord cu ceea ce.scrie in petitie.Am ramas fara.cuvinte in timpul.unei emisiuni in care dna Chirila i s a adresat Emiliei.Dupa aceea nu am.mai urmarit fiind profund dezgustata de aceasta prezentatoare.
Ramona din Belgia

#129 Ramona

2016-09-01 21:04

Bună seara, Paula Chirilă a intrat într-un moment greu al competiției, aproape de sfârșit, când sezonul a fost deja conturat de M.B.V, ca și actriță  este ok, dar este evident că nu i se dă șansa de a începe ea un sezon -cap-coadă, apoi să comentați,personal și profesional o plac, așa era și Mirela judecată, criticată, blestemată și acum e cerută înapoi,....ce e românul....


Musafir

#130

2016-09-01 21:46

O prefer pe Andreea Mantea in locul Paulei Chirila, emisiunea asta nu e ptr ea. Partinitoare, nu poate fi obiectiva, rautacioasa si prea mult teatru.

Musafir

#131

2016-09-01 22:08

Paula nu este potrivita pt aceasta emisiune.Mirelei i se potriveste aceasta emisiune ca o manusa.Este vizibil ca nu are talentul necesar,si multe altele....

Musafir

#132 Re:

2016-09-01 22:26

#90: -  

 Aceasta Paula Chirila este SUB ORICE CRITICA!


Musafir

#133

2016-09-02 05:02

Emisiunea a devenit extrem de plictisitoare de când a venit Paula.nu le are si pace! Mai bine o puneau înapoi pe Mantea!!! Chiar si Daniela Crudu ar fi mult mai potrivită, măcar ar fi amuzanta! Lasa-ne Paula sau lăsam noi mpfmul!

Musafir

#134

2016-09-02 06:43

Sper la întoarcerea Mirelei Boureanu Vaida; de nu , asta e!!! Pe mine m-au pierdut de"musteriu"... Paula e jalnică , enervantă. ...nu mă pot uita la ea!

Musafir

#135

2016-09-02 06:48

Mey baeti devoratori de mpfm!In cur o puteti pupa pe Paulista?Va da voie?Eventual dupa ce o ..arde barbatul..!Comparati cv-ul piticaniei mvbou ,figuranta la Arsinel Riniki si al actriteiPaulista..Alo?Gara?Amnbulanta?Melitia?Curve,infractori si taranci studente care se reguleaza cu profii asta e mpfm!Hoti turci si romani ,hoyi,hoti!!!

Musafir

#136

2016-09-02 07:51

Pentru ca aceasta persoana nu se califica pentru postura de prezentatoare a acestui show, nu are haz, nu are sare nici piper, face comentarii idioate si nu reuseste sa fie naturala, pe langa toate acestea este de o nesimtire crasa si a si demonstrat in situatiile cu emilia si mihaela.

Musafir

#137

2016-09-02 11:52

Am semnat petitia deoarece Paula chirila este la del de parsiva ASA cum a fost si LA emisiunea serifi de Romania. So nu are acel ceva pare total fortat nici nu-mi vine sa ma uit LA emisiune

Musafir

#138

2016-09-02 13:05

Ca nu imi place

Musafir

#139

2016-09-02 13:51

Nu e de ea această emisiune. Ea ştie să prezinte emisiuni de balamuc. În această emisiune se prezintă iubirea.

Musafir

#140

2016-09-02 14:16

Deoarece aceasta Pala Chirila în doua luni de zile nu a dovedit ca reușește sa conducă aceasta emisiune, ba din contra, a reușit sa ne facă sa nu ne mai uitam cu plăcere. Este o persoana, dura, din topor, răutăcioasă, militaroasa cu concurenții mai ales în gala săptămânală. Ce mai, o vrem pe Mirele înapoi iar dacă nu se mai poate, sa fie înlocuită cu altcineva.

Musafir

#141

2016-09-02 19:18

Pentru ca nu mai suport sa o vad pe aceasta Dna Chirila. Pana si pe Andreea Mantea am ajuns sa o indragesc. Dar Paula chirila se chinuie sa copieze comportamentul Mirelei. Nu este naturala. Nu a inteles ca acolo nu este scena de teatru si nici emisiune cu scenete de teatru.

Musafir

#142

2016-09-02 19:33

Actuala "moderatoare"...s-a dovedit a fi SUSTINATORE!Inadmisibila o astlfel de comportare subiectiva.Paula Chirila nu are educatia necesara pt a prezenta o emisiune de un asemenea calibru.Este o femeie vulgara,incapabila de a purta dialoguri inteligente(nici macar civilizate),incapabila sa adreseze intrebari "cu sens",edificatoare,a.i.imaginea creata telespectatorului sa fie cat mai apropiata de realitate!

Musafir

#143

2016-09-02 19:55

Pentru ca nu imi place felul ei de a modera emisiunea. Mai are mult de invatat cum sa prezinte o emisiune LIVE.
adevarul

#144

2016-09-02 21:52

In primul rand trebuie schimbat stafful si producatorii.


Musafir

#145

2016-09-02 22:06

Sunt alergica la aceasta prezentatoare,care ma face sa nu mai urmaresc MPFM, asta dupa ani si ani de fidelitate fata de acest reality-show!Da,pur si simplu refuz sa mai urmaresc emisiunea, atata vreme cat Paula Chirila ramane in fotoliul de prezentator!Si ca mine vor face din ce in ce mai ce mai multi,la fel de nemultumiti,dezamagiti si iritati de prezenta si prestatia acesteia!
Ce mai asteptati,dragi producatori?Si ce asteapta individa asta,sa fie data afara cu suturi in fund??Daca ar fi avut un minimum de bun simt ar fi demisionat de mult!Dar ea nu si nu,se crede in continuare ''tipa aia buna de tot,cu sanii mari'' ,care si-a facut partie in showbiz pe baza de... dat din tot ce se putea da!Ma rog, i-o fi mers cat i-o fi mers,dar pana-aici,gata,ajunge!!
Paula Chirila,nu te placem!
Paula Chirila,ne enervezi!
Paula Chirila,nu te vrem!
Paula Chirila,AFARA!!

Musafir

#146

2016-09-03 00:18

Ma plictiseste Paula,nu este un moderator pe masura unei Emisiuni ca MPFM. Sa vina Mirel us! !!!

Musafir

#147

2016-09-03 03:58

Am semnat petitia pentru ca:
PaULA Chirilă este CEA MAI MARE ŢAŢĂ ÎN VIAŢĂ, DEZGUSTĂTOARE, NETALENTATĂ, NU ARE CARISMĂ, URLĂ, RĂCNEŞTE, ŢIPĂ, PROVOACĂ O STARE DE DISCONFORT VIZUAL ŞI AUDITIV MAXIM, ESTE O nepotriVITĂ!
Ascundeti-o pe urata asta de PaULA chirila pentru ca e gângavă si nătânga si: URATA, PROASTA, TZATZA, SUBIECTIVA, nu are habar ce e aia deontologie profesionala! OUT cu aceasta tzatza oribila!!!!!!!!!!!!!!!!

Musafir

#148

2016-09-03 09:12

Pentru prestația jalnica și falsa din Marea finală
Adi

#149 Afaraaaa Chirila

2016-09-03 13:10

Afara cu tine ne plictisesti 


Musafir

#150

2016-09-03 13:24

Pur si simplu nu_mi place acest personaj(n.r. paula chirila)