Andreea Marin – afară din TVR!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Andreea Marin – afară din TVR!


Musafir

#501

2016-07-05 07:46

Limbaj de mahala, rautate si dorinta de a iesi in evidenta,
deci stapanita de mania grandorii !
Cine nu iubeste animalele, nu iubeste nici oamenii nici copiii !
Sunt de acord cu propunerea d-voastra, de a fi data afara din TVR !!!!!!!

Musafir

#502 Re:

2016-07-05 07:46

#497: o doamna cu catel -  

 Sa lase TVR sa se angajeze la hingheri daca i place sa omoare animale jegoasa de om.animal.nu i pot spune.

 


Musafir

#503

2016-07-05 07:50

Nu doresc ca aceasta mizerie umana sa fie platita si din banii mei! Nu are ce cauta pe un post de televiziune, cu atat mai mult cu cat este postul national!

Musafir

#504 Re:

2016-07-05 07:53

#1: -  

Ce treaba are Andreea Marin in situatia asta necontrolabila a cainilor vagabonzi ? si ea , desi nu ii suport nici eu falsitatea, a fost agresata ca noi multi altii de animalutele astea protejate de voi din lipsa de ocupatie, dar neglijate in adevaratul sens al civilizatiei.

Cand va vor musca pe voi sau pe copilul vostru , as vrea sa stiu cum ve-ti reactiona !! poate e nevoie sa fie muscat copilul vreunui deputat/senator ca sa se ia masuri cu adevarat practice.


Musafir

#505

2016-07-05 08:00

Pentru ca e inadmisibil ca o vedeta a televiziunii publice sa aiba un astfel de comportament.Cainii,de obicei alearga dupa biciclete si latra,daca nu sunu obisnuiti.In astfel de situatii,e bine sa te opresti si sa-i calmezi.Dar categoric Andreea marin NU iubeste animalele si n-are suflet.Sa chemi hingherii si sa ameninti cu uciderea cainilor,iar apoi sa spui ''ma doare in cur'' e un comportament al unei fiinte inferioare,egoiste,O FALSA ZANA.Va sfatuiesc sa distribuiti petitia pe toate retelele de socializare si la toate fundatiile de protectie a animalelor.

Musafir

#506

2016-07-05 08:06

AM IN GRIJA 15 CATEI TOTI MAIDANEZI SI O PISICA (MOTAN).
EU AS INGRIJI MAI MULTI DAR AM O VARSTA SI INCERC PRIN ALTE MIJLOACE SA AJUT .SUNT IN LEGATURA CU ASOCIATIILE DE PROTECTIA ANIMALELOR SI AM ACORDAT SPRIJIN IN LIMITA POSIBILITATILOR SAU AM CONVINS ALTE PERSOANE.NU ESTE MULT CE FAC DAR O FAC DIN TOATA INIMA .Ecaterina Carabas .

Musafir

#507

2016-07-05 08:09

Pentru ca este un om fără suflet

Musafir

#508

2016-07-05 08:23

Afara cu tine din TVR, BRUTO. Esti o moldoveanca prefacuta, parsiva si fara pic de umanitate. AI DOAT TUPEU SI NESIMTIRE DE COCALARA DIN MOLDOVA.
Dragos

#509

2016-07-05 08:37

Penibilă această petiție, și atitudinea acestor așa ziși "iubitori" de animale. Dacă mâine vine un hoț și eu îl ameninț cu dreptul meu LEGAL la autoapărare, aștept ca să fiu eu cel blamat, și să mi se ceară demisia.


Musafir

#510

2016-07-05 08:37

Afara cu ea din televiziune!!!!!!!!!!

Musafir

#511

2016-07-05 08:37

Pentru ca si animalele fie ele patrupede sunt fara aparare in fata oamenilor ca Andreea Marin si a altora asemenea ei...sa le fie rusine...sa facem ceva in tara asta odata pentru totdeauna ...sa se voteze o lege care sa protejeze animalele de orice specie...

Musafir

#512

2016-07-05 08:46

Sa ii fie rusice ...totul a fost premeditat ....sa va uitati pe filmare ...cand spunea ca a scris la Primarie ....ma intreb cand a facut asta , cand era pe bicicleta ...sau mai de mult ...iar iesirea cu bicicleta a fost doar un pretext ......ca sa cheme hingherii..... si ma intreb cand s-a intamplat sa mearga pe bicicleta .... cand a fost filmarea ...... ca era imbracata in rochie .....oricum este o mare DEZAMAGIRE ...si ma intreb care este ZANA ...cea de la tv ...sau asta care s-a vazut pe filmare ???????????????

Musafir

#513

2016-07-05 08:50

pentru faptul ca reactia Andreei Marin exprima barbaria

Musafir

#514 Re:

2016-07-05 08:56

#505: -  

 ",daca nu sunu obisnuiti.In astfel de situatii,e bine sa te opresti si sa-i calmezi"

 

Eu cred că în astfel de situații discuți cu proprietarii, și le atragi atenția că nu fac ok să îi lase liberi. Și dacă lor li se rupe de asta, că nu au un dram de bun simț, mi se pare normal să spui că data ce vine te poți apăra de câini cum poți.

balaal

#515 Re:

2016-07-05 09:13

#2: Dan -  

 si pe mine


Musafir

#516

2016-07-05 09:14

Iubesc foarte mult animalele dar mai ales cainii. Nu sunt de acord cu acest comportament din partea nimanui cu atat mai mult cand este vorba despre o persoana publica.
Balaal

#517

2016-07-05 09:15

cei care au initiat si semnat aceasta petitie, sunt niste iubitori de animale din astia ipocriti, ignoranti, si nesimtiti, care militeaza pentru drepturile cainilor fara stapan de a sta liberi pe strazi. Bravo mai nemernicilor, fix din cauza voastra aceasta problema a maidanezilor de pe strazi nu va fi niciodata pe deplin rezolvata.


Musafir

#518 Re:

2016-07-05 09:20

#517: Balaal -  

 culmea de 3 ani sunt ucisi cainii asa cum vreti voi pe bani multi de catre firmele de casa ale primarilor si tot nemultumiti sunteti. iar cainii tot sunt abandonati in  numar mare. deci ce ati rezolvat? ati intretinut hingherii cu bani publici fara sa rezolvati problema abandonului. nu e asa ca de asta sunteti platiti sa scrieti? nu e asa ca de asta a aparut si Andreea Marin cu circul asta comandat? Andreea draga, esti mandra ca esti sustinuta de scursurile societatii? esti, nu?


Musafir

#519

2016-07-05 09:23

Consider ca acest comportament este inuman si nu doresc ca aceasta individa, sa fie platita din banii publici.
Iubesc animalele si incerc sa inteleg situatia critica a adaposturilor din aceasta tara, dar mi-e imposibil sa accept comportamentul de criminal al unei persoane publice.

Musafir

#520

2016-07-05 09:37

PENTRU CA NU-MI PLAC PERSOANELE CU DOUA FETE https://www.youtube.com/watch?v=JOjpuYENsXE,fiindca asta este ''doamna'' Marin.

Musafir

#521 Foamea ii roade creierul Andreei Marin

2016-07-05 09:45

chiar nu vede nimeni ca e mana in mana cu Veneciuc? cum de a venit tocmai el in Pipera? cum de au trimis "autoritatile" o firma neautorizata sa ucida caini? o firma care nu detine masini, care ucide cainii, care nu promoveaza pentru adoptie. chiar nu observa nimeni ca s-a bagat madama in afaceri obscure? o sa vedem in curand cine a pus-o sa faca aceasta mascarada, ca e clar ca a fost pusa sa faca asta. chiar a recunoscut ca viza acei caini de mai mult timp. deci s-a dus special peste caini sa ii provoace. probabil visa ca o vor ataca, ca o vor sfasia, ca va da in judecata pe cineva sa ii curga si ei bani cum le-a curs Anghelilor. ce ghinion ca nu te-a sfasiat niciun caine. mai incearca Andreea. mai mergi prin paduri, dar vezi ca acolo sunt si ursi. poate ii omori si pe aia! ce ghinion pe Andreea sa nu fie sfasiata de niciun caine. visai si tu 2 milioane de euro? ai pus si tu ochii pe casa vreunui vecin? iti merge prost la tvr, nu? nu iti mai ajung 16000 de euro pe luna? vrei mai mult nesatulo!

User

#522 Re:

2016-07-05 09:46

#8: -  

 Fiinţă iubitoare de necuvântătoare ia ţi naibii toţi câinii acasă ca să nu mai aibă pe cine răni cu aremele sale Andreea Marin. Oameni josnici ce sunteţi. Dacă un animal de pe stradă pătlţește ceva săriţi repede cu gura, dar nu sunteţi  în stare să creșteţi și să ţineţi un animal. Am avut 10 căţei și nici unul nu l am abandonat pe stradă. I am ţinut până le am găsit stăpân. Am avut  8 pisici și i am ţinut până le am găsit stăpân. Dar dacă un câine m ar ataca pe strada aș proceda la fel ca Andreea! Iar dacă voi așa zis iubitorii de animale aţi face ceva să ajutaţi acele animale găsindu le adăpost totul ar fi bine. Dar voi știţi doar să comentaţi ca idioţii.


Musafir

#523

2016-07-05 09:48

O infatuata parvenira


Musafir

#524

2016-07-05 09:49

Nu sunt fan AM, are intotdeauna o masca de falsa zana la ea. Au simtit asta si blanosii cu pricina. Ma intreb insa daca o sicana un sofer/biciclist in traffic...nici nu vreau sa imi imaginez ce urma

Musafir

#525

2016-07-05 09:49

Pentru ca sunt impotriva adaposturilor de stat si pentru ca reactia ei a fost una total gresita si dusa la extrem...sunt sigura ca acei caini s-au luat de ea pentru ca era pe bicicleta ...foarte multi caini fac asta....asa sunt animalele....fie ca au stapan sau nu...si mai sunt sigura ca daca doamna era prietenoasa cu ei si o cunosteau ....nici nu ar fi bagat-o in seama...dar 'diva' divelor nu acorda atentie celor fara stapan ....doar celor coafati si imbracati ..aia sunt manierati...asa ca ea....oare diva nu a crescut cu wc-ul in fundul curtii??? Sau a avut guvernanta??? ......habar n -am ....dar......sila.....bleahhhh!!!