Construirea unui spital nou

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Construirea unui spital nou

Teodora Denisa - ARAD

#1 VREM SPITALE !

2015-10-31 18:23

In fiecare oras ar trebui minim un spital ! NU SE POATE ASA CEVA ! Ar trebuii un spital imens , nu unu mic .. 
Faceti un spital bun ! Avem nevoie de ajutoare ! 


Musafir

#2

2015-11-01 01:32

Noi nu avem nici măcar aparatura ! Domnule primar faceti ceva! Ca de plimbat si sa va relaxati știți pe bani noștri ! Daca copilul Dvs acolo erati in stare sa faceti cva !
Giumbix

#3 Pana mea

2015-11-01 06:29

Si cu semnaturile online ce facem?

Da cineva 2 bani pe ele?

 

 

(Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, Minimum length: 100 characters, )

 

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2015-11-01 09:18



Musafir

#5

2015-11-01 17:59

daca e necesar DA construiti ,daca nu ,NU....dar..nu ar fi mai normal sa se refaca ,astea care exista ,ASA BETON?,,,nu stil EUROPEAN.STIL AMERICAN ?...si dotate cu materiale..?tot ce este nevoie ?siiiiiiii...DATI SALARII MEDICILOR ,PERSONALULUI MEDICAL ,A-TI VAZUT ,PESTE TOT IN LUME SUNT ASTEPTATI CU BRATELE DESCHISE.....

Musafir

#6

2015-11-02 10:41

Acum 3luni si 15 zile am trecut cu fiica mea de 4 ani printr-o experienta traumatizanta tot din neglijenta cuiva(arsura cu flacara pe o suprafata corporala de 18%,de gradul III)de aceea inteleg durerea parintilor victimelor.Recuperarea este lenta si de durata,fiica mea inca are o suprafata cu rana deschisa,iar dupa externare costurile tratamentelor sunt mari,rana sufleteasca de nedescris.Sunt convinsa ca Dumnezeu nu face discriminare intre oameni in functie de locul unde isi spun rugaciunea,de aceea consider ca Bisericile trebuie sa fie discrete,la fel cum trebuie sa fie si modul in care ne rugam si multumim pentru ceea ce primim.Imi doresc pentru mine si copii mei o tara cu spitale bine dotate si aprovizionate dar si medici respectati si remunerati corespunzator.


Musafir

#7

2015-11-02 15:16

Sunt de acord cu construirea unui spital. Si cum spuneam avem mai multe Cluburi si Biserici, pe cand noi avem fregvent nevoie de spital. Cand suntem bolnavi nu mergem la biserica sa ne cante preotul pentru vindecare.