Cerere Online, catre Ministerul Educatiei si Cercetarii Stiintifice.

Claudia

#51

2015-11-03 17:08

Doamna TOADER LILIANA este o profesoara excepțională !!! Va rog, nu mai scrieti lucruri neadevărate despre dansa. Daca ati cunoaste-o ati sti cum este ea cu adevarat.

 

 


Musafir

#52

2015-11-05 12:33

Pt ca Lili este un om cinstit si corect!

Musafir

#53

2015-11-05 22:52

Semnat pentru ca meritati doamna toader
Un profesor nemultumit!

#54

2015-11-09 14:07

Scoate-ti mizeria din scoli!

Posturi date pe sub mana la cunostinte si rude. Acest spect e valabil la majoritatea scolilor din Galati.

Cezar

#55

2015-11-09 23:05

O sustin pe  Doamna Toader Liliana cu toata inima pentru ca se implica foarte mult in educatia acestor copii.Am ramas placut surprins de tot ce am vazut si auzit de la fata mea care este eleva in clasa a 5-a si care regreta ca nu-i este si diriginta.Daca toti profesorii ar avea la fel de mult har(pedagogie)sigur am vedea si noi parintii .Aceste lucruri se vad de departe cum se spune, binenteles prin comportamentul si spusele copilului despre fiecare obiect in parte.Afinitatile elevilor cresc sau scad in funtie de profesor.Din pacate sunt putini profesori care se insriu in competitia aceasta de ai atrage pe elevi spre obiectul lor de activitate.Intrebarea care ia nastere este cine doreste inlaturarea profesorilor care sunt buni si se implica?Raspunsul e simplu:ceilalti.In cazul in care Doamna Toader este data afara din aceasta scoala imi voi scoate si eu copilul si-l transfer si ii invit si pe alti parinti sa o faca .


Musafir

#56

2015-11-10 07:31

Am plecat cu un copil din aceasta scoala,sunt pe cale sa plec si cu cel de-al doilea!Pacat de putinele cadre didactice care merita respect!Restul e o clica politica,se acopera unul pe altul,se avantajeaza unul pe altul,totul in defavoarea viitorului acestei tari,adica copiii nostri!Figuri acre,dure,care-si ascund neprofesionalismul sub masca duritatii,parinti respinsi cand acestia isi dau suportul,o gardiana care isi depaseste cu mult atributiile,suplineste profesori la ore,ameninta copii cu amenzi,se poarta cu parintii de parca ar fi niste vesnic intrusi!O scoala in care ca sa ajungi la director trebuie sa treci de trei usi bine ferecate,unde esti interogat cu ce ganduri si intentii ai venit,ca un posibil infractor!O sala de sport infecta,unde femeile de servici cu unghii mai mari decat a d-nelor profesor imprastie cu o matura praful de un deget de la un colt la altul al salii,!O scoala unde contributiile parintilor sunt folosite la dotarea secretariatului,nicidecum la dotarea claselor pentru a beneficia copiii nostri de aceste donatii!De la d-na Ilie ,fost director,aceasta scoala este in cadere libera!

Musafir

#57

2015-11-11 07:08

Este incredibil pana unde s-a ajuns cu jignirile la adresa profei de romana Liliana Toader....
Numai bine va doresc.