Crin Antonescu președintele României 2018,VOTAȚI!

Crin Antonescu președintele României 2018,VOTAȚI! / Anunțuri / Crin Antonescu președintele României 2014 VOTAȚI! / Comentarii


Musafir

#1

2014-10-19 16:20

Unirea cu PDL m-a dezamagit profund. Boc & Macovei & Ungureanu au distrus tara in ultimul hal... pana cand a venit Ponta cu PSD-ul sa faca la fel. Trec insa cu vederea aceasta alianta, deoarece realizez ca PNL nu poate reusi singur. Doar sa nu ajung sa vad un nou guvern Boc, sau pe Blaga in vre-o noua functie... nu vrem nici cu Ponta dar nici cu fosta mafie a lui Basescu!

Musafir

#2

2014-10-19 17:01

Cred că nici tu nu înțelegi ce-ai scris ,autorule” anonim ! Nu-ți sunt boii acasă...

Musafir

#3

2014-10-19 17:18

Mergem inainte !

Musafir

#4

2014-10-19 17:56

Antonescu nu mai vrea sa fie presedinte... asa merg lucrurile. Poate in viata viitoare... daca exista asa ceva.

Musafir

#5

2014-10-20 06:31

O saptamana linistita Domnule Presedinte.
Va pot intelege ca nu puteti participa la campania electorala pro IOhanis dar nu trebuie sa castige Ponta cu niciun pret.Va rog ca macar in ultima saptamana a campaniei transmiteti un mesaj pro Iohanis ,mesaj care ii va aduce multe voturi.Va multumesc ca existati si sigur veti ajuta in viitor ROMANIA fiind mai activ in politica.

Musafir

#6

2014-10-20 07:03

Votul devine nul!Crin Antonescu nu este candidat la presedentie si nu este deci pe lista de vot!Prin anulare vot favorizati PSD si pe Ponta!!Mai bine lansati varianta cea mai corecta si plauzibila Antonescu presedintele DREPTEI dupa alegeri!!

Musafir

#7

2014-10-20 13:48

M-ati pus intr-o situatie jenanta.Eu mereu am iubit enorm pe dl Antonescu,acum la fel,nici macar un pic nu am incetat sa-l iubesc Dar eu sunt un om de onoare ,am optat pt dl Iohannis,asa dorea PNL.CE sa fac acum Sunt intr-o ipostaza in care nu am mai fost niciodata Mie imi place sa-mi pastrez cuvantul dat Daca Al Antonescu nu a vrut si nu a vrut ,am optat pt Iohannis Nu pot trada Inseamna ca maine il voi trada pe dl Antoneswcu NICIODATA Este o situatie care ma face trista si nesigura Tot ce se intampla in viata politica este asa de necrezut Nu am mai asistat la asa ceva niciodata.Asa ca eu nu pot zice da la ceva ce titularul,explicit si implicit a spus Nu Dar nu odata ,de nenumarate ori Va rog sa nu imi luati asta in nume de rau ca sunt corecta.Dar de iubit il iubesc pe dl Antonescu ,regele si patria.


Musafir

#8

2014-10-22 11:04

Crin Antonescu este o personalitate valoroasă dar nu unica personalitate de valoare din PNL.
Forţa stă în unire.