Crin Antonescu președintele României 2018,VOTAȚI!

Crin Antonescu președintele României 2018,VOTAȚI! / Anunțuri / Petiția Crin Antonescu Președintele României 2018 VOTAȚI rămâne deschisă / Comentarii

Dan Falcan
Musafir

#1

2014-09-11 13:19

Un om onest, un politician cu viziune si fermitate.Da pentru Crin Antonescu


Musafir

#2

2014-09-11 13:53

Bravo pentru aceasta initiative! Crin Antonescu este singurul candidat cu tinuta,prestanta, bun simt si dedicatie pentru valorile acestei tari mai presus de interesele personale sau de grup!Alexandru

Musafir

#3

2014-09-11 14:01

Ponta nu poate fi bătut decât de Crin Antonescu!

Musafir

#4

2014-09-11 14:13

decizie corecta

Musafir

#5

2014-09-11 14:30

Inca mai sperati la o rasturnare de situatie?
crin s-a saturat de mocirla politicii Rromanesti,n-ati priceput ca nu mai vrea sa-si otravesca viata?

Musafir

#6

2014-09-11 18:39

Domnule Antonescu,
Oare cititi comentariile si toate cererile care vi se adreseaza? Realizati cati oameni au sperat ca veti intra in aceasta campanie electorala? Realizati cati oameni sunt dazarmati si dezamagiti de tacerea dumneavoastra? Chiar aveti puterea sa fiti sursa unei imense deziluzii??? Chiar tot PNL-ul se reduce la gasca trista care s-a protapit in varf?
TRECETI LA LUPTA!!

Musafir

#7

2014-09-11 18:41

Domnule Antonescu,
Oare cititi comentariile si toate cererile care vi se adreseaza? Realizati cati oameni au sperat ca veti intra in aceasta campanie electorala? Realizati cati oameni sunt dezarmati si dezamagiti de tacerea dumneavoastra? Chiar aveti puterea sa fiti sursa unei imense deziluzii??? Chiar tot PNL-ul se reduce la gasca trista care s-a protapit in varf?
TRECETI LA LUPTA!!
Elyseia

#9

2014-09-12 04:46

Oare nu constientizeaza nimeni ca fara Antonescu-candidat la prezidentiale vor  pierde alegerile?S-a facut un sondaj sa se vada pe cine vor alegatorii dintre acestia doi?NU,NU,NU..Cine va fi vinovatul in aceasta situatie?Inseamna ca asta se doreste,pierderea prezidentialelor.S-a cerut parerea membrilor acestui partid?NU.De ce?S-au dus reprezentantii din teritorii dar cu propunerile lor proprii,fara a cere si parerea membrilor din organizatiile locale si judetene.Acestia ce reprezinta,numai sustinerea si campaniile partidului dar fara a tine cont si de parerea lor?Am ajuns la concluzia ca este un partid dezorganizat,si asa va ramane.PACAT,MARE PACAT.SIGUR VOM PIERDE

 


Musafir

#10

2014-09-12 06:08

Sper sa inteleaga cat mai multi ca asta e sansa sa incepem sa fim si noi normali... daca Antonescu va candida si castiga... daca nu o sa traim printre escroci in continuare.

Musafir

#11

2014-09-12 06:55

Dute dracului cu petitia ta.

Musafir

#12

2014-09-12 07:12

Mergem mai departe, Crin Antonescu, presedinte.

Musafir

#13

2014-09-12 07:15

Cel mai bun candidat la ora actuala,mai ales la ce oferta au.................

Musafir

#14

2014-09-12 11:17

Ma bucur pentruca ati luat aceasta hotarire.Multumesc !

Musafir

#15

2014-09-13 15:31

Sper ca aceasta actiune sa se finalizeze prin propunerea candidaturii lui Crin Antonescu, SINGURUL in stare sa-l infrunte intr-o competitie de idei pe obscurul Victor Viorel Ponta. Nu vrem sa devenim sclavii baronilor pesedisti, ai maimutoilor de tip Mazare sau clasei politice neo-comuniste. Din pacate si Brucan s-a inselat presupunand doar o perioada de 20 de ani pentru venirea mintii la cap a romanilor. Dar votul universal, intr-o societate in care 50% din cetateni nu au discernamantul exprimarii votului iar mare parte din restul celorlalti protesteaza nevenind la urne ramanem la decizia unei mase de oameni needucati care ne decid soarta.

Musafir

#16

2014-09-13 17:54

Domnule initiator al acestei petitii,

Ne puteti spune daca ati adus la cunostinta domnului Crin Antonescu initiativa dumneavoastra?

Care este raspunsul dumnealui?

Atat de multi oameni i se adreseaza pe diverse site-uri si il roaga, ii cer sa candideze.

Nici macar cu un raspuns nu sunt onorati?

De zile intregi, dl Antonescu nu apare public, nu are pareri, nu are reactie. Ce sa intelegem?

Ce sa simtim altceva decat frustrare, dezamagire, revolta? Chiar ne-am inselat?

Tara asta are doar de "ales" in genunchi intre cozi de topor santajabile, ofiteri sub acoperire si

agenti de influenta?

Care este raspunsul dlui. Antonescu?


Musafir

#17

2014-09-14 13:05

SE POT TRIMITE MESAJE PT.CRIN ANTONESCU SI PRIN E-MAIL DE PE SITE-UL SAU OFICIAL: www.crinantonescu.ro ! CU CAT MAI MULTE,CU ATAT MAI CLAR VA FI SI RASPUNSUL SAU! SI CAT MAI REPEDE!!! DOAMNE AJUTA!


Musafir

#18

2014-09-15 15:25

il vreau presedinte

Musafir

#19

2014-09-16 12:09

Pentru mine sunteti PRESEDINTE.Cu adevarat veti putea deveni la urmatoarele alegeri un PRESEDINTE pt toti romanii.Va multumim ca existati.
Cu respect,
Mariana Ilana

Musafir

#20

2014-10-05 06:45

Cred ca intentia e a candida, e tardiva. Crin Antonescu si-a dat seama ca nu e capabil sa faca fata unei asemenea functii si s-a retras fara sa-si asume intentia, dand vina pe altii. L-am dorit presedinte dar acum, analizamnd activitatea sa, mi-am dat seama ca e doar un bun orator! A renuntat usor la functia de presedinte al senatului pentru ca nu prea ii vine sa munceasca, daca analizam numai frecventa la munca.

Musafir

#21

2014-10-19 17:36

IMI RETRAG SEMNATURA .. antonescu e omul lui ponta basescu