Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

#47501 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PENTRU

2016-06-24 09:38

#47498: PCR= PILE, CURVE SI RELATII... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PENTRU OLTC 

  DIAREE

te roaga mamica ta ... IA.TI pastilele , ca iar faci urat ... dobitocul mamii .

Si iar te cert , ce sa fac mai mama dar iar mi.ai mancat tampoanele de le pusesem in gunoi ..

Offfff mama mama , ca nu ma inteleg deloc cu tine....

Kakat mananci , tampoanele zemoase mananci .

Maine bei si pishat.

 

Off mai mamica , ca am facut un tampit ca tine . Cine stia ca daca te scot pe kur o să trăiești si vei bate campii pe aici???

PCR= PILE, CURVE SI RELATII...

#47502 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL

2016-06-24 09:40

#47500: GETUTA CE ITI BAGA PIZ.DUTA LA GINGII - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PEN 

 SEFUUU' ITI BAGA MUUUIA SI KAKATUL IN CALNTA TA E MAIONEZA  LA CAT O FRECI CU LIMBUTA NESSSS HAHAHAAA, LIGE TARE SI POFTA BUNA, MANANCA TOT.

Ziii CURVO unde te las???? La salcie???

Dracu se apropie de duhoarea si infectia plina de kakat si muuie cat ai in tine. De spalat nu ai cum si nici de deparazitat, poate doar la incinerat la cata infectie esti.  Hahhhaaaaa, PCR-isto.

PARASUTO SA MI TE ADRESEZI CU SEFUUUU'


Musafir

#47503 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PENTRU

2016-06-24 09:40

#47498: PCR= PILE, CURVE SI RELATII... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PENTRU OLTC 

 CE SEF MAMICA CA TU DOAR TE.AI KAKAT PE TINE SI TOTI CEILALTI PE OKII TAI OBOSITI DE BAUTURA .

SEFUL TAU TE.A DAT AFARA CA PE UN KOI JEPAT .

ASTA E TREABA MA MAMICA

DIAREE

 

te roaga mamica ta ... IA.TI pastilele , ca iar faci urat ... dobitocul mamii .

 

Si iar te cert , ce sa fac mai mama dar iar mi.ai mancat tampoanele de le pusesem in gunoi ..

 

Offfff mama mama , ca nu ma inteleg deloc cu tine....

 

Kakat mananci , tampoanele zemoase mananci .

 

Maine bei si pishat.

 

Off mai mamica , ca am facut un tampit ca tine . Cine stia ca daca te scot pe kur o să trăiești si vei bate campii pe aici???

PCR= PILE, CURVE SI RELATII...

#47504 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PEN

2016-06-24 09:42

#47501: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PENTRU  

 TACI FA CA ITI VORBESTE PRESEDINTELE TARII ROMANIA, NU UITA SA MI TE ADRESEZI CU SEFUUUU'

Ziii CURVO unde te las???? La salcie???

Dracu se apropie de duhoarea si infectia plina de kakat si muuie cat ai in tine. De spalat nu ai cum si nici de deparazitat, poate doar la incinerat la cata infectie esti.  Hahhhaaaaa, PCR-isto.

PARASUTO SA MI TE ADRESEZI CU SEFUUUU'

MAMICA LUI DIAREE

#47505 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI AB

2016-06-24 09:43

PCR= PILE, CURVE SI RELATII...

#47506 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PEN

2016-06-24 09:44

#47503: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PENTRU  

 FAAAAA DACA DAM OCHI IN OCHI ITI ADUCI AMINTE SI DE ZIUA CAND TE SPOIAM CU MIEEEE ACOLOO EU DE SUS SI TU LINGEAI, FRECAI LA NESS DE LA KUUURURI, LINGE TARE NU TE LASA POFTA BUNA SI NU UITA SA MI TE ADRESEZI CU SEFUUU'

Ziii CURVO unde te las???? La salcie???

Dracu se apropie de duhoarea si infectia plina de kakat si muuie cat ai in tine. De spalat nu ai cum si nici de deparazitat, poate doar la incinerat la cata infectie esti.  Hahhhaaaaa, PCR-isto.

PARASUTO SA MI TE ADRESEZI CU SEFUUUU'

PCR= PILE, CURVE SI RELATII...

#47507 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA Ș

2016-06-24 09:45

#47505: MAMICA LUI DIAREE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI AB 

 SEFUUU' ITI DA SI TIE DE UN RAHAT IN CLANTA TA SA AI POFTA SI MANANCA. MAI LINGE UN PIC DE MUUUIEEEE, TRAGE TARE IN CLANTA TA SI NU UITA, SA MI TE ADRSEZI CU SEFUUU'

Ziii CURVO unde te las???? La salcie???

Dracu se apropie de duhoarea si infectia plina de kakat si muuie cat ai in tine. De spalat nu ai cum si nici de deparazitat, poate doar la incinerat la cata infectie esti.  Hahhhaaaaa, PCR-isto.

PARASUTO SA MI TE ADRESEZI CU SEFUUUU'


Musafir

#47508 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL

2016-06-24 09:46

#47504: PCR= PILE, CURVE SI RELATII... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL PEN 

 

MAMICAAAA IA.TI PASTILELE !!!!!!

TE CREZI PRESEDINTE???

Iar te leaga si te duc la balaceanca , mamica

STII CA NU ITI PLACE ACOLO , CA TE FAC ASTIA CAPRA SI TE KACI IMPRASTIAT

DIAREE

te roaga mamica ta ... IA.TI pastilele , ca iar faci urat ... dobitocul mamii .

Si iar te cert , ce sa fac mai mama dar iar mi.ai mancat tampoanele de le pusesem in gunoi ..

Offfff mama mama , ca nu ma inteleg deloc cu tine....

Kakat mananci , tampoanele zemoase mananci .

Maine bei si pishat.

Off mai mamica , ca am facut un tampit ca tine . Cine stia ca daca te scot pe kur o să trăiești si vei bate campii pe aici???


Musafir

#47509 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERG

2016-06-24 09:48

#47507: PCR= PILE, CURVE SI RELATII... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA Ș 

  DIAREE STRAMTOREL

te roaga mamica ta ... IA.TI pastilele , ca iar faci urat ... dobitocul mamii .

Si iar te cert , ce sa fac mai mama dar iar mi.ai mancat tampoanele de le pusesem in gunoi ..

Offfff mama mama , ca nu ma inteleg deloc cu tine....

Kakat mananci , tampoanele zemoase mananci .

Maine bei si pishat.

Off mai mamica , ca am facut un tampit ca tine . Cine stia ca daca te scot pe kur o să trăiești si vei bate campii pe aici???

IAR TE F.UT ASTIA LA KUR SI PLANGI DOUA ZILE DE DURERE .

IA CREMA SI DA.TI LA KUR.

DA SI LA BOTIC , PT HAP HAP


Musafir

#47510 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA Ș

2016-06-24 09:49

#47505: MAMICA LUI DIAREE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI AB 

 E,,,PAI SA NE SU..GETI PU.LILE MAI KAKATILOR CERNEVISTII;GHIOCA,CRA CRA ,BIDINU CARE II PUPA MANA LA TACSO CRA CRA, KURVA DE MARCELA,SA O SU..GETI PRIMA DATA LA FOTA.

PCR= PILE, CURVE SI RELATII...

#47511 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI AB

2016-06-24 09:49

#47508: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERGIA ȘI ABURUL 

 NUUU FAAA VORBEA PRESEDINTELE TAU VACOOO LA TV. DA PROSTITUATELE NU AU TV SI NICI NU STIU CE E ALA!!!!!!!!!!!!!!!! FAAAA STAI LA MUUUUUIEEEE NU MAI TE SIFONAAA ATAT CLANTA CA AI FACUT CLABUCI SI BOLBOROSESTI SI EXPLODEZI LA CAT TE SPOIM CU MUUUIEEE SI RAHAT IN CLANTA TA LIMBUTA FRENCANGISTA, POFTA BUNA SI NU UITA SA MI TE ADRSEZI CU SEFUUUU'

Ziii CURVO unde te las???? La salcie???

Dracu se apropie de duhoarea si infectia plina de kakat si muuie cat ai in tine. De spalat nu ai cum si nici de deparazitat, poate doar la incinerat la cata infectie esti.  Hahhhaaaaa, PCR-isto.

PARASUTO SA MI TE ADRESEZI CU SEFUUUU'


Musafir

#47512 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ȘOC LA ȘEDINȚA CJ: BORZA ANUNȚĂ CĂ OPREȘTE ENERG

2016-06-24 09:50

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#47513 RÂMNICU VÂLCEA: Duminică, o nouă şedinţă de constituire a Consiliului Local

2016-06-24 09:51

RÂMNICU VÂLCEA: Duminică, o nouă şedinţă de constituire a Consiliului Local

După ce joi, 23 iunie, la prima şedinţă de constituire a noului Consiliu Local al Municipiului Râmnicu Vâlcea nu s-au prezentat cel puţin două treimi din consilierii aleşi, Prefectul judeţului Vâlcea i-a convocat pe aceştia la o a doua şedinţă duminică, 26 iunie 2016, la ora 11:00.

Conform Ordinului Prefectului nr. 344/23.06.2016, proiectul ordinii de zi a acestei şedinţe cuprinde alegerea comisiei de validare, prezentarea rezultatului validării alegerii primarului, validarea mandatelor consilierilor aleşi, depunerea jurământului de către consilierii aleşi şi constituirea Consiliul Local, alegerea unui preşedinte de şedinţă, depunerea jurământului de către primar, alegerea viceprimarilor şi aprobarea numărului şi componenţei comisiilor de specialitate.
 
Ultima modificare Vineri, 24 Iunie 2016 11:27
IO SA VINA SI ZIUA MEA CIND MA VOI RAZBUNA MAI CAKTULE DE TALPASANU

#47514 ReCEL MAI MARE ESCROC DUPA ROIBU E MUTUL CARE FU..TE PAMINTU,TALPASANU PROSTILOR

2016-06-24 10:05

#47513: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM! - RÂMNICU VÂLCEA: Duminică, o nouă şedinţă de constituire a Consiliului Local 

 CE FRUMOS SUNA;ALUP ETIGUS LA PICASSO TOTI KAKAT CERNEVISTII DIN OLTCHIM,VOUA NU VA PLACE CUM IMI SU..G ASTIA[TRSDATORII] POOLA?.....TALPASANULEEEEEEEEEE,FRATELE LUI CRA CRA,SA TI DEA D ZEU NUMAI MU..IE CIND VEI DA COLTU,O SA VIN SA TE DEZGROP CA SA TI DAU MU..IE TRAFDATORULEEEEEEEE.


Musafir

#47515 Re: RÂMNICU VÂLCEA: Duminică, o nouă şedinţă de constituire a Consiliului Local

2016-06-24 10:07

Marcela,Bidin,Comanescu

#47516 Vrem Cascaval

2016-06-24 10:10

Ce aveti ma cu Domnul Cernev uite ca acum noi cei din Sindicatul Victoria ne unim in cu get si in simtire cu Sindicatul Liber si formam Sindicatul Chimistul ca sa va ,,aranjam impreuna''.


Musafir

#47517 Vrem Cascaval noi cernevistii,PAI VA DA FOTA NUMAI M..UIEE CERNEVISTILOR,TRADATORILOR

2016-06-24 10:36

#47516: Marcela,Bidin,Comanescu - Vrem Cascaval 

 COM COM ,IN CUGET SI PooOLA LUI FOTA SA BAGATI BOTUL CERNEVISTILOR?..TOT NEAMUL VOSTRU DE FAMILISTII SI DE  CERNEVISTII[TRADARORILOR,PT.UN ZLOT?]SA VA DEA MOIE FOTA LA TOTII ,AI INTELES TUGURINE?....TU ESTI ULTIMUL HOT SI MOHICAN DIN OLTCHIM,SA I SOOGI POOLA LUI FOTA.TU ESTI PUNCTUL LOR KAKATULE,KAKATUL DE TUGURIN CARE SOOGE POOOLA LUI FOTA,DATI II BA MOOIE CIND IL PRINDETI CU TRADATORII CERNEVISTIII SI BIDINU, PUTETI SA L MUUUITI UN PIC MAI MULT,BAGATI L INTR UN VESTIAR SI SA I O DATI PINA VINE MASA DIN POOLA LUI FOTA,VA ANUNT.


Musafir

#47518 BORZA PUNE PUNCTUL PE I: " Eu nu sunt mama răniților și nu sunt nici bancă".

2016-06-24 10:41

#47499: - BORZA AMENINȚĂ OLTCHIM: „DE LA 1 IULIE, LE TAI ȘI CURENTUL ȘI ABURUL. 

  Borza a anunțat furios:
„Ne mai iau și la mișto, că vă dăm banii ăia când putem, sau vrem noi!
Eu nu sunt mama răniților și nu sunt nici bancă, și bancă dacă aș fi fost, aș fi cerut dobândă, că așa e normal! Am inițiat discuții cu Oltchim pentru plata acestor datorii eșalonate pe doi ani de zile, nu pe patru!
E mai mult decât rezonabil, cu 7% dobândă!"

Râmnicu Vâlcea nu mai are primar, viceprimari şi Consiliu Local

#47519 Râmnicu Vâlcea nu mai are primar, viceprimari şi Consiliu Local

2016-06-24 10:44

Râmnicu Vâlcea nu mai are primar, viceprimari şi Consiliu Local

Joi, 23 iunie, la ora 18.00 trebuia să aibă loc şedinţa de constituire a consiliului municipal Râmnicu Vâlcea. În cadrul şedinţei primarul ales Mircia Gutău ar fi urmat să depună jurământul în faţa noilor consilieri.

Aceştia urmau să aleagă doi dintre ei ca viceprimari. La şedinţă însă a fost prezent doar prefectul Radu Renga, subprefectul Aurora Gherghina şi cei 3 consilieri ai ALDE. În absenţa aleşilor de la PNL, PSD şi PER nu s-a putut desfăşura şedinţa din lipsă de cvorum (era obligatorie prezenţa a minim 16 consilieri aleşi).
Situaţia lui Mircia Gutău, invalidat în primă instanţă de Judecătoria Râmnicu Vâlcea, rămâne incertă. Liderii mai multor formaţiuni politice au criticat conducerea Judecătoriei Râmnicu Vâlcea pentru această decizie. Partidele fac jocuri legate şi de alegerile de preşedinte şi vicepreşedinţi de la Consiliul Judeţean ce urmează a avea loc sâmbătă la ora 9.00. Iar Prefectura a convocat o nouă şedinţă la municipiu duminică, de Ziua Drapelului Naţional, la ora 12.00.
Este posibil ca şi această şedinţă să fie amânată în aşteptarea unei decizii a Tribunalului unde Mircia Gutău va declara apel la sentinţa iniţială. Sentinţă care nu fusese încă motivată la ora redactării acestei ştiri.
Deci Râmnicul încă nu are primar ales cu jurământ depus ( ceea ce nu are de câţiva ani datorită Guvernelor care au refuzat organizarea alegerilor parţiale în termenul prevăzut de Constuituţie). Ultimul edil care a depus jurământul, Emilian Frâncu, şi-a ispăşit între timp şi pedeapsa cu privare de libertate. Mai grav este că acum oraşul nu are nici viceprimari aleşi şi nici Consiliu Local legal constituit.
În această harababură canicula se lasă zi de zi peste praful din şantierele întinse peste tot în oraş, peste gunoaiele nestrânse şi peste haitele de câini vagabonzi în creştere constantă.

http://evenimentvalcean.ro/ramnicu-valcea

ce ai crezut tuguerine ca vei prinde?.

#47520 Re: Vrem Cascaval noi cernevistii,PAI VA DA FOTA NUMAI M..UIEE CERNEVISTILOR,TRADATORILOR

2016-06-24 10:44

#47517: - Vrem Cascaval noi cernevistii,PAI VA DA FOTA NUMAI M..UIEE CERNEVISTILOR,TRADATORILOR 

 te n gitu mati tugurine,esti ultimul mooist al lui cernev sa mi soogi pooola tradatorule de oamenii,eu picasso......of doamne,acum am aflAt ce kakat e acest tugurin,un pacalici mintit de cra cra,ai supt o si la cra cra mai TUGURINE...HAI CA I O VIN LA TINE SA TI O DAU SA MI O SOOOGI,STI CA AM MAI VENIT.

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#47521 Re: BORZA PUNE PUNCTUL PE I: " Eu nu sunt mama răniților și nu sunt nici bancă".

2016-06-24 10:49

#47518: - BORZA PUNE PUNCTUL PE I: " Eu nu sunt mama răniților și nu sunt nici bancă". 

 Are dreptate Borza, asa au facut si cu CREANTELE SALARIALE OLTCHIM SI INCA CONTINUA PRIN INCALCAREA LEGII INSOLVENTETEI OLTCHIM 2013. Obligatia OLTCHIM este de achitare CREANTE SALARIALE SI ACHITARE CREDITORI SUMA INTREAGA SI TOT, DACA ACHITAU CATRE SALARIATII OLTCHIM CREANTELE ACUM CATRE CET AVEAU SI BANII NECESARI SA II FURNIZEZE, NUMAI CA CONDUCEREA OLTCHIM A MARIT ORGANIGRAMA SI SI-AU UMFLAT SALARIILE EI PE HOTII SI NEMUNCA  AU  PUS DE MAMALIGA SI A INCALCAT LEGILE. HOTII DIN OLTCHIM TREBUIE DECAPITATI SI SA LI SE I-A BANII DIN 2013 PANA AZI HOTIIII  SA FIE PEDEPSITI SI CEI CARE AU FOST PUSI IN IARNA LUI 2012 ACIUTII HOTIIIIIII DE LA CET GOVORA CU ORGANIGRAMA LOR PRIN MIHAI BALAN DE LA CET CARE AVOCATUL PIPEREA NU LA- TRAS IN PROCES SI NU LA CHEMAT IN INSTANTA PENTRU FAPTELE LUI PENALE ASA CUM CERE L 85/2006 LASANDU-L LIBER SI PLECAT LA BUCURESTI.


Musafir

#47522 Re: Vrem Cascaval

2016-06-24 11:02

#47516: Marcela,Bidin,Comanescu - Vrem Cascaval 

Nu este corect:
- voi pe ista cu zlozii;
- voi pe lista cu prime pentru grevistii foamei;
- voi pe lista cu camere in caminele combinatului;
- voi pe lista cu maistri, sefi patrula monitorizare si alti se(f)uti facuti la apelul bocancului;

- noi pe lista cu instigatori si "dusmani ai poporului". (CORNELIU CERNEV - AUTORUL UNEI LISTE CU 10 PERSOANE CONSIDERATE DE EL CA FIIND INSTIGATORI LA OLTCHIM - ESTE CAUTAT PENTRU A DA SOCOTEALA PERSOANELOR INCRIMINATE).

SI EU, CU LISTA SAU FARA LISTA, SUBSCRIU ACESTUI MESAJ POSTAT DE UN COLEG SAU EX-COLEG:

"Dragi colegi (sau ex-colegi), daca vreunul dintre voi stie adresa lui Cernev, va rog sa o publicati pentru ca vreau sa il caut. Am intrat in posesia unei liste facuta de manuta lui , lista care continea un numar de 10 persoane care in conceptia lui erau instigatori si de care conducerea societatii trebuie sa scape neaparat. Acest tigan imputit se credea buricul OLTCHIM-ului si isi permitea sa decida el destinul oamenilor. Tigane , ai pus-o. De mine nu vei scapa si ca sa iti dai seama cu cine vei avea de-a face, eu eram cap de lista. Te voi cauta in curand".

POST SCRIPTUM:
Adresa la care poate fi vizitat si vizionat CORNELIU CERNEV - luata de pe site-ul Judecatoriei Ramnicu Valcea:
"Cernev Nicolae-Corneliu, domiciliat în Rm. Vâlcea, str. Dr. Hacman, nr. 28, bl. 85, sc. C, ap. 6, judeţul Vâlcea."


Musafir

#47523 Re: Re: BORZA PUNE PUNCTUL PE I: " Eu nu sunt mama răniților și nu sunt nici bancă".

2016-06-24 11:05

#47521: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM! - Re: BORZA PUNE PUNCTUL PE I: " Eu nu sunt mama răniților și nu sunt nici bancă". 

 SI PT. TRADATORII CERNEVISTII,UN  MESAJ DE LA FOTA,ATI LUAT MAJORITATEA ZLOTII DE LA CERNEVUNUL CRA CRA TAMBALAGIUL,TRADATORILOR CERNEVISTII,SA VA FOOT MAMICULE PRIN GURITE?......ZI GAOZARULEE,CA AI DREPTUL LA CUVINT.,SA VA DEA MU.IE OAMENII SAU SA VA DAU MU.IE EU FOTA TRADATORILOR?


Musafir

#47524 Re: Re: Vrem Cascaval

2016-06-24 11:08

#47522: - Re: Vrem Cascaval 

 CRA CRAAAAAAAAA,NICI POLITIA NU TE MAI POATE APARA DE MINIA MEA SI A OAMENILOR DE RIND,DE NU TE VOI DECAPITA,SA TE KACI IN GURA MEA.


Musafir

#47525 Re: Re: Re: Vrem Cascaval

2016-06-24 11:10

#47524: - Re: Re: Vrem Cascaval 

 MA PISI PE EA DE POLITIE,EU STIU SA IMI FAC DREPTATEA CERNEVE.