Demisia premierului Victor Ponta cerută de mediul academic

Quoted post

ciumpalacu

#141

2012-06-21 04:12

prefer un premier bun dar hot care sa adopte legi care sa miste economia decat un bou ca boc care nu a facut altceva decat sa ii puna bete in roate economiei( dn profesor cand ai avut un ministru la invatamant ca funeriu care zicea ca substantivul "coleg" este de gen neutru nu ai facut nici o petitie ...) mai bine va treziti la realitate ...
nu zic ca ponta e mai bun dar macar sa avem un hot destept care sa ma minta frumos decatt un hot prost care sa imi rada in fata si sa ma faca pe mmine prost

Raspunsuri

ciumpulucu

#143 Re:

2012-06-21 04:44:23

#141: ciumpalacu -

da, un hot smecher, asta vreti voi unu smecher care sa minta frumos (de-aia s-a ajuns aici fraierilor, ca majoritatea smecherilor sunteti din astia care stiu sa minta frumos si sa duca tara la prapastie).....si nu compara ce a facut funeriu cu toti gainarii care sunt pusi acolo acum

Mauru

#1494 Re: Uite unde este desteptul?

2012-06-30 13:39:06

#141: ciumpalacu - Se vede ca tu esti un prost si mai mare. Pai ce Hot destep ai vazut tu prins? Asta dovedeste ca Ponta este un Hot prost si un Lingau ca daia l-au si dibuit . Dar ma gindesc sa nu fie cineva chiar din interiorul usl care vor ca Ponta sa-si rupa gitul singur. Stii cum este Pasarea pe graiul iei piere. Spune-mi macar un singur lucrul Bun care la facut guvernul asta de cacat in cele 5 saptamini?