Respectati autonomia universitara la UMF Tg-Mures!

Quoted post

Paul

#5085 @Szilard

2012-05-21 17:59

Am fost cam bolnavior, de aceea am lipsit. Si plecat cu treburi am fost. Dar tu, ce mai faci? Ai disparut sau ti-ai schimbat pseudonimul?
Cand am folosit termenul ”marginal” m-am referit strict din punct de vedere geografic.
Prietene, pana la arborarea ambelor steaguri mai e cale lunga si mi se pare ca nici primul pas nu l-am facut. As fi bucuros daca ti-ai gasi timp sa explicitezi ce si cum cu pen. Istria.
Te astept cu nerabdare.

PS Ia uite aici: http://www.petitieonline.com/respectati_legea_educatiei_nationale_la_umf_tg_mures

Raspunsuri

Szilárd

#5086 Re: @Szilard

2012-05-21 18:33:28

#5085: Paul - @Szilard

Salut prietene! Parca ar fi facatura, si eu am fost cam bolnavior( am trecut printr-o interventie chirurgicala) si fiindu-mi moralul cam scazut(neavind nici cu cine discuta aici), n-am mai intrat. Sint de acord ca mai e cale pina la arborarea ambelor steaguri, dar, fiind optimist din fire, cred ca va veni si vremea aceea odata. Legat de pen. Istria, in afara de splendorile naturale si arhitectonice, ce-ai dori mai exact sa-ti explicitez ? Ma bucur ca ai revenit, am crezut ca ai disparut de tot.