NU!desfiintarii Grup Scolar Posta si Telecomunicatii Timisoara

Quoted post

Valentina Udrescu
Autorul acestei petitii

#1

2012-01-10 13:45

Va rog sa va implicati in salvarea acestui liceu.

Legile trebuie să se conformeze eticii, nu invers.

Ne gasiti si aici. http://www.facebook.com/pages/Grup-Scolar-de-Posta-si-Telecomunicatii/152875088158206?sk=photos


Raspunsuri

Viola23
Musafir

#56 Re:

2012-01-11 14:52:11

#1: valentina -

Singura solutie: O NOUA REVOLUTIE!

yaesu

#148 Re: Va rog sa va implicati in salvarea acestui liceu

2012-01-13 04:11:15

#1: valentina -

Cu tot respectul fata de dvs., d-na profesoara Udrescu si cu toata recunostinta care vi-o port pentru aportul in formarea caracterului si profesiei mele... Exceptand faptul ca ati fost singura care ati cautat elevii mai deosebiti si v-ati dat si sufletul pentru ai ajuta,

EXCEPTAND TOATE ASTEA, nume cutremuratoare gen Daneti, Eftimescu, Andonie, Arpi ale caror sinonime sunt ipocrizia, coruptia, miserupismul, alcolul si lista NU se opreste aici...

Dvs., luptati pentru un vis frumos, un ideal personal care nu exista in realitate. In realitate sunteti o adunatura de incompetenti care nu-si merita titlul de profesor... Eu unul as vota pentru desfiintare.

Despre mine, absolvent de aprox. 15 ani,olimpic, tin sa multumesc pe aceasta cale colectivului pentru greutatile, barierele, neprofesionalismul, minciunile, marsaviile etc de care au dat dovada in cei 4 ani de liceu.

Intrebarea mea ironica este: Oare invataturile de mai sus ajuta intr0un mod real individul sa se integreze in lumea manelelor, telenovelelor, stirilor de la ora 5, inculturii, etc ?

P.S. Copilul meu nu ar merge la Posta.