Vrem sa muncim!

Quoted post

excalibur

#133 Re:

2011-12-14 14:31

#132: -

daca parintii tai erau ofiteri, tu te duceai sigur la Academie sau la o facultate. eu nu pot sa cred ca niste ofiteri pot educa in asemenea hal un copil incat sa-i sara tzandara din orice, pana si pt niste vorbe scrise pe un forum si sa injure si sa ameninte in halul asta!

tu spui ca eu am injurat? bai baiatule, tu inca nu te-ai trezit din betie. vezi ca mesajele acelea cu "Re: Excalibur" , nu sunt scrise de mine, sunt scrise de tablagii ca raspuns la ce-am scris eu.

iar cuvantul "frustrare"? am explicat mai sus ca il folositi in mod gresit!

ceea ce-mi prevezi tu in viitor meu, este total aiurea. si pt prezentul meu, te inseli. sunt inconjurat de oameni minunati, oameni stabili emotional ( nu animale infuriate ca tablagiii de pe aici) si de o frumusete a spiritului iesita din comun. oameni adevarati!

cum am mai zis, un tablagiu ar trebui sa citeasca cat de cat oamenii. dar voi sunteti pe dinafara! faceti niste supozitii total gresite. visati in continuare ca sunt ceea ce ziceti voi, ca ma situez pe unde credeti voi. nu conteaza! insa eu v-am citit bine! ;) si am citit bine situatia: INCADRARI NU SE MAI FAC! ( si sa ne fereasca bunul Dumnezeu de animale ca voi)

 

Raspunsuri

cetateanu' turmentat

#134 Re: Re:

2011-12-14 16:41:50

#133: excalibur - Re:

Mai comunist mic,de ce eviti unele intrebari sau opinii pe kr ti le-au oferit pe tava unii de mai sus.kr parte din 'unii kr au comentat aici sunt civili' nu o intelegi?din kte inteleg eu tu lucrezi(locuiesti) la un ospiciu, intr-o comunitate roz cu fluturasi si inorogi si ponei:))

se ducea baiatul de mai sus sigur la Academie dak apela la pile din partea parintilor,ceea ce nu a facut.nu i-a imitat pe multi alti studenti de la academie si a intrat baiatul cinstit unde a vrut:)

FLACAU!SCOATE-TI CAPUL DIN CUR!;)