Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
Quoted post
FOTA NU UITA : CREANTA MILOGUL AR SU.GE O POOLA MICA |
#49770 FOTA SU.GE POOLA FOTA SU.GE POOLA SI IL AJUTA CLANTOI CREANTEL IDIOTUL2017-03-08 06:51TIE ITI TREBUIE MEDICAMENTE MUUUUULTE MEDICAMENTE ESTI FUGIT CU PLUTA NEURONUL TAU E IN DERIVA RAU FOTA E NATANG CE SA II CERI TU ESTI SI BOLOVAN SI ARTAGOS SPITALUL 9 SCRIE PE TINE ESTI IN PERMISIE SAU AI FUGIT DE ACOLO? NEBUNULEEEEEEE ESTI UN OFTICOS UN JEGOS O PUTOARE DE INDIVID BUBOS BETIV SI TURNATOR TE AU ZBURAT DIN OLTCHIM CA PE ULTIMUL JEG PE TINE SI DOBITOCUL ALCOOLIC DE FOTA MUI.TA IA.TI PASTILA SI FU.GI LA SPUTALUL 9 TE ASTEAPTA AIA CU CAMASA CURATA DIN AIA CARE SE INCHIDE LA SPATE SU.GI POOLA CREANTEL IDIOTEL DOBITOCEL TE ALINT CA PE O POOLA PROASTA TIE ITI TREBUIE MEDICAMENTE MUUUUULTE MEDICAMENTE ESTI FUGIT CU PLUTA NEURONUL TAU E IN DERIVA RAU FOTA E NATANG CE SA II CERI TU ESTI SI BOLOVAN SI ARTAGOS SPITALUL 9 SCRIE PE TINE ESTI IN PERMISIE SAU AI FUGIT DE ACOLO? NEBUNULEEEEEEE ESTI UN OFTICOS UN JEGOS O PUTOARE DE INDIVID BUBOS BETIV SI TURNATOR TE AU ZBURAT DIN OLTCHIM CA PE ULTIMUL JEG PE TINE SI DOBITOCUL ALCOOLIC DE FOTA MUI.TA IA.TI PASTILA SI FU.GI LA SPUTALUL 9 TE ASTEAPTA AIA CU CAMASA CURATA DIN AIA CARE SE INCHIDE LA SPATE SU.GI POOLA CREANTEL IDIOTEL DOBITOCEL TE ALINT CA PE O POOLA PROASTA TIE ITI TREBUIE MEDICAMENTE MUUUUULTE MEDICAMENTE ESTI FUGIT CU PLUTA NEURONUL TAU E IN DERIVA RAU FOTA E NATANG CE SA II CERI TU ESTI SI BOLOVAN SI ARTAGOS SPITALUL 9 SCRIE PE TINE ESTI IN PERMISIE SAU AI FUGIT DE ACOLO? NEBUNULEEEEEEE ESTI UN OFTICOS UN JEGOS O PUTOARE DE INDIVID BUBOS BETIV SI TURNATOR TE AU ZBURAT DIN OLTCHIM CA PE ULTIMUL JEG PE TINE SI DOBITOCUL ALCOOLIC DE FOTA MUI.TA IA.TI PASTILA SI FU.GI LA SPUTALUL 9 TE ASTEAPTA AIA CU CAMASA CURATA DIN AIA CARE SE INCHIDE LA SPATE SU.GI POOLA CREANTEL IDIOTEL DOBITOCEL TE ALINT CA PE O POOLA PROASTA TIE ITI TREBUIE MEDICAMENTE MUUUUULTE MEDICAMENTE ESTI FUGIT CU PLUTA NEURONUL TAU E IN DERIVA RAU FOTA E NATANG CE SA II CERI TU ESTI SI BOLOVAN SI ARTAGOS SPITALUL 9 SCRIE PE TINE ESTI IN PERMISIE SAU AI FUGIT DE ACOLO? NEBUNULEEEEEEE ESTI UN OFTICOS UN JEGOS O PUTOARE DE INDIVID BUBOS BETIV SI TURNATOR TE AU ZBURAT DIN OLTCHIM CA PE ULTIMUL JEG PE TINE SI DOBITOCUL ALCOOLIC DE FOTA MUI.TA IA.TI PASTILA SI FU.GI LA SPUTALUL 9 TE ASTEAPTA AIA CU CAMASA CURATA DIN AIA CARE SE INCHIDE LA SPATE SU.GI POOLA CREANTEL IDIOTEL DOBITOCEL TE ALINT CA PE O POOLA PROASTA
|
Raspunsuri
RASPUNS FINAL,A SOOOOPT. |
#49773 Re: FOTA SU.GE POOLA FOTA SU.GE POOLA SI IL AJUTA CLANTOI CREANTEL IDIOTUL2017-03-08 07:04:54GHIOCA A SU..PT POOOLA CU MASA SI CERNEV LA UNUL PICASSO?...SCZ. A SU PT POOOLA CU MASA CONSILIERUL DE GUNOAIE ZIS GHIOCA LA UNUL PONTA?.......... |
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem arestarea lui George Simion pentru instigare la violență și scoaterea în afara legii a partidului AUR
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Salvăm Casa Dinu Lipatti
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
18925 Creat: 2025-05-26
Demisia Mihail Neamțu!
989 Creat: 2025-06-25
Sprijin din partea statului pentru beneficiarii programului „Prima Casă (+/1/2/3/4)”.
891 Creat: 2025-06-23
GRATIERE 2025
22471 Creat: 2025-02-03
Păstrarea a 2 ore în trunchiul comun al limbii moderne 2 la toate filierele
6358 Creat: 2025-02-06
Declararea Târnăveniului și comunelor afectate ca zonă calamitată
405 Creat: 2025-06-23
Feleacu fără apă, cerem soluții, nu scuze!
131 Creat: 2025-06-25
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
12332 Creat: 2025-06-04
Scoaterea vitiligo din baremul medical pentru candidații la Ministerul Afacerilor Interne (MAI)
181 Creat: 2025-06-24
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
3799 Creat: 2025-06-14
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
5459 Creat: 2025-06-03
Demisia Avocatului Poporului si alegerea lui de catre Popor!
78 Creat: 2024-12-16
Transport public in Zona Drumul Gura Calitei-Drumul Gura Ariesului-Victor Brouner
667 Creat: 2025-03-28
PETIȚIE PUBLICĂ – Albaiulienii nu sunt turiști! Nu triplați abonamentele pentru cetățeni!
309 Creat: 2025-06-18
Propunere oficială pentru introducerea studierii scriitoarelor românce în programa liceală
532 Creat: 2025-06-19
NICUSOR DAN, DEMISIA din functia de presedinte, URGENT!
666 Creat: 2025-06-04
Nivel de studii minime pentru parlamentari și membrii guvernului ! Cei care dau legi pentru noi, sunt necalificați!! Haideți să spunem STOP incompetenței!!
51 Creat: 2025-06-20
Nu depreciați limba și literatura română! Nu descalificați materna!
2135 Creat: 2025-02-25
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
14060 Creat: 2025-06-03
Cerem Parlamentului României, Guvernului și Ministerului Afacerilor Interne să modifice de urgență Legea nr. 56/15.05.2020 pentru a recunoaște și proteja legal pompierii și paramedicii care au murit s
11 Creat: 2025-06-24