Mireasa pentru Fiul Meu = REGIZAT ?

Quoted post


Musafir

#7

2011-11-26 20:04

stiam k e totul regizat dar voi n aveti capacitatea de a intelege ce vrea lumea sa vada?cum ati putut sa l eliminati pe Alexandru?Marius a fost de atatea ori salvat si alexandru care a avut mai mult decat Catalin peste 93% nu merita sa mai ramana o saptamana sa fie votat,chiar era votat pe bune,chiar credeati k vor ajunge in finala si luau premiul,Alex si Irina?pai nu asta era ideea?sa se casatoreasca cineva care isi doreste?ei nu au facut cuplu de la inceput la misto ca sa zic asa,ei chiar isi doreau,erau singurii,si voi o scoateti pe Gabriela pe locul 2 dupa atata timp cand nu se mai auzise de asa ceva?puteati macar sa l scoateti mai spre final sa mai avem si noi la ce sa ne uitam!!!Doamne ce neprofesionalism,uitati va si voi la editiile trecute,va rog...chiar dak au foat si acolo masluite voturile,ca peste tot,cel putin au facut pe placul telespectatorilor...mi aduc aminte k am plans cand a ramas Carmen,dak va amintiti...de bucurie....!dar voi chiar n aveti legatura cu ce se intampla aici...va schimbati dupa cum bate vantul....ba rau...ba mai bine...dar acum extraordinar de rau...Doamneee si sunteti asa de multi...chiar nu vede nimeni ce vrea sa vada lumea??mai bn o pastrati pe inculta,falsa si penibila de andreea???cum i ati adus pe victor si gina de 2 ori in emisiune,ceea ce n ati facut pana acum cu ceilalti care au iesit,bagati pe Alexandru inapoi in casa...vedeti voi cum faceti...pe bune...chiar ati gresit enorm....!!

Raspunsuri


Musafir

#20 Re:

2011-11-27 01:40:50

#7: - Emilian Manoila


Musafir

#97 Re:

2016-02-26 16:10:29

#7: -