Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CET INSOLVENTA RAMNICU VALCEA

#48463 CET INSOLVENTA RAMNICU VALCEA - Vâlcea ar putea exploda mâine!

2016-09-07 16:12

Vâlcea ar putea exploda mâine!

Raportul administratorului judiciar al CET Govora va fi publicat mâine în buletinul procedurilor de insolvență. Cu alte cuvinte, dacă doriți să vedeți cauzele care au dus la decăderea ultimului colos de pe platforma vâlceană, puteți accesa site-ul procedurilor de insolvență. Mai mult decât atât, Remus Borza va pune la dispoziția curioșilor și 200 de rapoarte, atât în format electronic, cât și pe hârtie. Raportul conține, printre altele, contractele păguboase pe care le-a încheiat conducerea CET în ultimii 10 ani de zile și reprezintă dovada răspunderii în fața legii a celor care se fac vinovați de situația dezastruoasă în care a ajuns CET Govora.

Raspunsuri

SI SA VEDETI CA NU MINT ,DISCUTIA A FOST IN NOIEBRIE ANUL TRECUT,AM MARTORIII.

#48465 CE LE SPUNE A FOTA LA TARANII DE LA CET?REMEBER MAI COCALARILORI,RIDETI DE NOI OLTCHIMUL?

2016-09-07 16:59:34

#48463: CET INSOLVENTA RAMNICU VALCEA - CET INSOLVENTA RAMNICU VALCEA - Vâlcea ar putea exploda mâine! 

 BAAAAAAA,NU ATI INTELES CA EU V AM SPUS DE ANUL TRECUT CE SE VA INTIMPLA CU CETul?.....MAI BAIETI FRUMOSI SI RETARDATII,VOR RAMINE PUPINKURISTI PARTIDELOR SI KAKATERLE DE SINDIKATE CARE PUPA IN POOOOOLA BORFASIII[POLITICUL]...............HAI SA I O TRINTITI UN PIC LA PICASSO,ADICA SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUGETI POOOLAAA C.E.T.ULEEEE.