Expulzarea ambasadorului SUA din Moldova

Quoted post

serjo

#159

2016-08-29 14:31

Expulzarea unionistilor din Moldova, bravo Domnul ambasador, Moldova este Moldova, unionistii tradatorii din moldova afara tiganii romini afara

Raspunsuri

tu

#165 Re:

2016-08-29 14:40:48

#159: serjo -  

 Unionistiii iubesc Moldova toata, nu doar jumatate ca tine. Pleaca in Crimeea !


Musafir

#193 Re:

2016-08-29 16:22:20

#159: serjo -  

 

  Neispravitule, desi sunt convins ca nu vei intelege nici macar un sfert din ce iti scriu, daca vrei o tara doar

pentru tine si ortacii tai rusofoni, du-te in Crimeea, la tatuku Putin. Acolo vei putea sa te desfasori in voie...Stiu, te doare ca nu ai o patrie, caci cea despre care vorbesti, MOLDOVA,se vede dupa nume, "dupa port",dupa obarsia numelui, nu-i a ta,lighioana, ci a urmasilor moldoveanului de Stefan cel Mare si Sfant, adica a noastra:-) Asa stand lucrurile, tie, un parlit, pripasit de Stalin pe plaiurile moldave, nu pot sa-ti doresc decat CALE BATUTA spre satra din care ai descins!

tembelul serjo

#201 Re:

2016-08-29 17:17:05

#159: serjo -  

Sunt tâmpitul care semnează „serjo” și care a scris comentariul complet tâmpit #159. După cum v-ați dat seama sunt un rusofon de căcat (nu rus). Sunt unul dintre jegurile împuțite colonizate de stalin pe pământul Basarabiei românești și sunt complet tâmpit. (Țiganii merită tot respectul, eu sunt un căcat împuțit care nu merit respect.)


Scuzați comentariul meu idiot #159. Basarabia (nu „republica Moldova”, nume inventat de tâmpiții ca mine) se va uni cu România indiferent de comentariile pe care le scriu dobitocii ologofreni ca mine.

 

 

 

 

 

doreata

#247 Re:

2016-08-29 21:51:33

#159: serjo -  

 Paşol na Sibir!