Andreea Marin – afară din TVR!

Quoted post

Ionut Lutu

#356

2016-07-04 15:25

Mă apucă o sfântă scârbă!  Inițiatorii petiției arată că Andreea Marin are o imagine falsă în ochii telespectatorilor, acest lucru fiind subliniat de "limbajul suburban, atitudinea beligoasă, instigare la ură împotriva animalelor". Andreea Marin s-a conformat, acum instigare la ură se referă la persoane şi femei care iubesc bolnăvicios animalele. Nu toți oamenii pot convețui cu animalele sau ca niste animale. Dreptul la viaţă reprezintă un drept fundamental al omului. Inițiatorii ai  petiției, documentați-va despre infracţiunile contra integrităţii corporale şi sănătăţii omului. 

Raspunsuri

Laura

#364 Re:

2016-07-04 15:51:13

#356: Ionut Lutu -  

 Nici tu nu pari prea luminat Ionut asa-i? Ai crescut singurel? Ti-ai luat bataie in scoala primara? Ai macar o facultate? ca lipsa de empatie si de educatie e vizibila printr-un singur comentariu lasat aiurea pe internet. Aici nu era vorba de drepturile omului, sanatatea omului, si alte utopii, e vorba de comportamentul ipocritei. Daca imi vorbea mie asa ti-o plesneam. N-are 7 ani de acasa din Moldova. Macar aia 7 ani... Cam toate "divele" de Romania au gura mare si creierul mic. Artistii adevarati au educatie. Eu zic sa lasi drepturile omului, si sa mai citesti o carte "Codul bunelor maniere" si mai joaca sah - ajuta la dezvoltarea gandirii, poate te mai lasa putin "sfanta scarba". Bafta.