Examen National

Quoted post


Musafir

#4161

2016-06-30 05:08

Cum se poate intampla una ca asta? Cat de nenorociti pot fi cei care au facut subiectele? Ce naiba? Suntem simpli elevi de 14 ani! Ne-am pregatit 4 ani pentru a sustine un examen foarte stresant pentru noi! Este primul nostru examen serios! Avem mii de emotii! Cum se poate ca acel subiect sa nu fie clar? Chiar atat de greu va este sa formulati un amarat de subiect, incat sa poata fi inteles de toata lumea? Mai ales ca se pierde un numar imens de puncte, doar pe acel subiect blestemat!

Raspunsuri

Eu

#4182 Re:

2016-06-30 05:24:15

#4161: -  

 Critici tocmai subiectul care a fost foarte bine pus pentru a incuraja logica si care necesita doar o mica atentie .Mi-am dat seama ca este 3 rezultatul(cred ca nu mai sunt prosti  care sa conteste asta)tocmai cu ajutorul legendei care culmea pe mine nu m-a incurcat cu nimic.Ceea ce vreau sa spun este sa terminati sa va mai plangeti de mila si sa acceptati odata greseala pe care ati facut-o.Nu inteleg de ce ministerul ar trebui sa accepte rugamintile idioate a 40000 de oameni ce nu au efectiv niciun argument si cred ca jumatate nici nu s-au obosit sa se gandeasca la problema ,ci au votat doar deoarece copiii lor au gresit ,neputand accepta asta si educandu-i sa faca la fel in viitor.Deci nu ei sunt de vina ,ci subiectul ....clasic .Terminati odata in concluzie cu petitia voastra de tot rasul ca oricat de corupte ar fi lucrurile ,asta e prea de tot si din cate stiu ministerul a anuntat printr-un comunicat ca nu avea niciun fel de ambiguitate.Pa