Examen National

Quoted post


Musafir

#3932 Re:

2016-06-29 21:29

#3917: -  

Nu inteleg...Care e problema astora daca se iau amandoua ? Bravo ca copilul tau e un geniu , dar credeti-ma ca daca erati acolo, faceati pe voi.Care e problema voastra? Ca nu ii sunt recunoscute meritele copiilor vostri...? "Vai, copilul meu e un geniu.Gandeste perfect!" Sau ce vrei sa vada lumea? E penibil...Nu puteti dormi noaptea ...? Sunteti niste ipocriti, inganfati si nesimtiti.Poate e un copil care chiar merita sa ia 10 sau 9,50...pt ca a muncit mai.mult decat ala care a dat-o la nimereala si e vai de el....Asa ca gura mica si acceptati realitatea.Daca si la matematica se dau prostii din astea care sa ii bage in dificultate pe copii, ce sa mai ceri.Daca acolo scria ca partea hasurata e nr de copii, ce pana mea ... Incopetenta..Intr-un cuvant, ROMANIA. 

Raspunsuri


Musafir

#3945 Re: Re:

2016-06-29 21:34:43

#3932: - Re:  

 OH, te rog.

Problema este ca intre mine, un copil care va lua 10, si ceilalti care au gresit la exercitiu nu va mai fi nicio diferenta, cand este clar ca ei au gresit!

Nu am dat "la nimereala", am analizat logic si asta ar fi trebuit sa faca si ceilalti, care au dat raspunsul gresit. Acum, e strict vina lor si nu vad de ce ar trebui sa platesc eu, pentru ca ei au rezolvat gresit!

Si va asigur ca eu am muncit, tocmai de aceea am rezolvat corect. 

Pana la urma, e un concurs. De ce ar trebui acordate puncte NEMERITATE? 

Va rog, terminati cu prostiile.


Musafir

#4131 Re: Re:

2016-06-30 04:46:20

#3932: - Re:  

 nu am copil care sa fi dat aceasta testare,deci nu am un interes general.dar voi astea de sustineti petitia chiar nu ganditi.in 2015 a fost o problema la fel,cu acelas grafic,si nu s-a plans nimeni.voi cei care sustineti aceasta petitie sunteti condusi doar de GREGARISM.