Examen National

Quoted post

JOS FRUSTRAREA!!!

#3832

2016-06-29 20:57

 da,sunt de acord.Petitia nu trebuie semnata,copiii care s-au straduit ani la rand sa invete lucruri complexe ,si au ridicat nivelul Romaniei trebiue sanctionati,si nu au drepul la intelegere din partea noastra.In schimb trebuie sa sprijinim copiii care fac o adevarata mahala pe acest site,deoarece sunt frustrati ca le vor fi furate locurile la licee daca cu totii vor fi punctati egal la acel subiect.Trebuie sa ii sprijinim pe acesti mici '' comentatori'' pentru ca ei reprezinta viitorul tarii noastre. Sunt adevarate genii,inventeaza cele mai ''cool'' injuraturi si au un limbaj golanesc care pare sa fi devenit un nou dialect al limbii romane.                                                                                                                                                                                                                                                                                 P.s.:sper ca sarcasmul meu sa fi fost prevazut.    COPII,NU VA LASATI DEZAMAGITI DE ACEST EXAMEN.LUCRURILE IMPORTANTE SE VOR INTAMPLA DE ACUM INCOLO,IAR LA LICEU SE VA FACE DIFERENTA DINTRE<< COPII INTELIGENTI CARE TREC CU VEDEREA LUCRURILE SIMPLE>> SI <<COPII MEDIOCRII CARE ISI FOCUSEAZA ATENTIA PE LUCRURILE SIMPLE PENRU CA ALTCEVA NU POT FACE>>  

Raspunsuri


Musafir

#3850 Bravo!Re:

2016-06-29 21:01:03

#3832: JOS FRUSTRAREA!!! -  

 Bravo! Cea mai tare demonstratie. Eu am incercat toata ziua cu MATEMATICA, dar n-am avut cu cine.


Musafir

#3867 Re:

2016-06-29 21:07:54

#3832: JOS FRUSTRAREA!!! -  

 Realizezi ca ai insultat copii care au stiut sa rezolve exercitiul, care iau zece fix, spre deosebire de "geniile" tale, care nu sunt in stare sa rezolve o simpla diagrama.

Nu imi e frica ca imi va fi furat locul la liceu, DAR e simplu nedrept sa li se ofere puncte in plus, cand eu le-am obitnut pe drept, fiindca am rezolvat corect.

Raspunsul lor a fost gresit si punct.

Imi pare rau ca dati dovada de o asemenea incultura, incat sa credeti ca rezultatul corect a fost 8.

Imi pare rau ca sunt inconjurata de ipocriti care privesc totul din perspectiva lor.

Imi pare rau ca sunt inconjurata de oameni care nu pot accepta ca au gresit, oameni frustrati si lipsitit de logica.

Imi pare rau ca este "vina" mea ca nu vreau sa am acelasi punctaj cu un copil care a gresit la un exercitiu simplu, pentru ca de ce as vrea? De ce sa fiu la egalitate, cand eu am oferit raspunsul corect, iar el nu?

Spuneti ca noua ne e frica, dar ceilalti au gresit pe buna dreptate si merita sa suporte consecintele. Ar fi nedrept fata de noi altfel.

Va rog, nu mai promovati incultura.