Examen National

Quoted post

I.A.F.A.

#416 Re: Re: Re:

2016-06-29 11:35

#276: - Re: Re:  

DACA COPILUL DUMEAVOASTRĂ ESTE PROST NU AVEȚI CE SĂ ÎI FACEȚI!! Nu încercați să faceți dreptate pentru un copil prost! Eu am dat astăzi evaluarea si am știut la acest punct! Nu pricep dece fix copilul duneavoastră super "inteligent" nu a priceput, macar sa se fi împotmolit doar la acest punct și restul evaluări să o fi făcut bine! Nu mi-o loați în nume de rău dar acesta este adevarul și eu cănd greșesc îmi asum răspunderea si nu dau vina pe cei din jurul meu pentru greșeala mea!

Raspunsuri


Musafir

#663 Re: Re: Re: Re:

2016-06-29 12:01:03

#416: I.A.F.A. - Re: Re: Re:  

 Realizezi ca nici tu nu ai LUAT in considerare legenda atunci cand ai rezolvat exercițiul si ca acesta este interpretabil? Sper sa iei nota mare la matematica fiindcă la romana pare ca nu te prea pricepi!

#4

#1188 Re: Re: Re: Re:

2016-06-29 13:03:04

#416: I.A.F.A. - Re: Re: Re:  

 Si eu tot a8a sunt si am dat azi evaluarea. Am gresit aici si nu din cauza ca sunt proasta pentru ca in rest am facut absolut tot fara greseala. Prost/proasta esti tu. Pana in clasa a a8a n-ai invatat ca se scrie "dumneavoastra" si "luat", nu "loat", dar ai tupeul sa vii aici si sa ne faci pe noi prosti

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2016-06-29 17:12:02


-

#3033 Re: Re: Re: Re:

2016-06-29 17:34:26

#416: I.A.F.A. - Re: Re: Re:  

 Mai bine ai mai trece un an pe la scoala "loati". Graficul a fost facut bine ,baremul este gresit. Nu va mai suport ,atat de interesanti sunteti voi ,vezi doamne sunteti super inteligenti.Inafara de invatat pe derost nu stiti.Mai incercati din cand in cand sa si ganditi singuri. Gata ati pus din gresala rezultatul 3 si acum sunteti cei mai destepti. ROMANIA!

Cipri Ciprian

#4224

2016-06-30 06:06:01

#416: I.A.F.A. - Re: Re: Re:  

 "Inteligent" mai eşti. Și eu am dat evaluarea. Am gresit doar la subiectul 6, restul le-am făcut  corecte. Fiecare interpretează cum vrea dar legenda este incompletă. În urma diagramei,  elevii ar trebui sa fie acele "pătrățele gri" deci răspunsul e 8.  Tu auzi ce spui "dacă copilul dumneavoastră este prost". Nu trebuie sa fii prost ca sa greșești la un astfel de exercițiu. Putina neatenție și emoția de dinaintea examenului își spune cuvântul.  Pentru unii chiar contează 0,5 puncte, neprimindu-le nu mai intra la liceele dorite. Dacă tu ești orgolios și nu poți înțelege asta. .. Dar sunt convins că , dacă ai fi scris 8 părerea ta ar fi alta.