Cerem pedepsirea criminalului Mircea Stoica din Mosneni jud. CT !

Quoted post


Musafir

#1007 Pt.Criminal

2016-02-12 18:20

Ma adresez criminalului aici pe site pt.ca stiu ca urmareste comentariile de aici si alt mod nu am gasit,deci...Bai bou cu creier cat un bob de mazare,observ ca dupa tot ce ai facut ai tupeu si continui sa defaimezi cateii si esti impotriva animalelor,in special a cainilor,bai tie chiar nu-ti este frica de D-zeu???Am vazut ca tu consideri ca daca un caine ataca sau ucide trebuie si el la randu-i ucis,sau ai impresia ca toti cateii sunt la fel..buunn...daca asa consideri,eu si aproape 20000 de oameni consideram ca tu daca ai ucis,trebuie sa fi ucis la fel ca acel catel si mi se pare normal sa consider asa,tu zici ca ce caine ucide,trebuie ucis,eu zic ca ce om ucide,trebuie ucis...am dreptate?Cred ca da,pt.ca logica asta o vad la tine de cateva zile si crede-ma ca te-as cauta si te-as pune sa stai in genunchi si sa ceri iertare tuturor animalelor pt.gestul ce l-ai facut handicapat cu cap de musca,deci rugamintea mea e sa nu mai defaimezi bietii catei si sa te uiti in ograda ta si sa vezi ca esti mai rau decat 5mil.de caini la un loc.Pe fb ai aproape 5000 de prieteni si la postarile impotriva cainilor nu ai nici macar un like,deci asta ce inseamna?Cumva ca nici un "prietenas"nu-i de acord cu tine?Hai sictir Criminalule,tu esti adevaratul ucigas ci nu cateii,tu si tot neamul tau de handicapati..mai ales fitu' cel cu satisfactia de criminal pe fata.V-as da foc pt.ce a trebuit sa indure sarmanul catel de la asemenea scursuri ale societatii.SICTIR LA PUSCARIE

Raspunsuri


Musafir

#1017 Re: Pt.Criminal

2019-01-01 12:04:19

#1007: - Pt.Criminal 

ba tu esti  cu  capu? ia pune  mana si aduna tu tota satra  caineasca si dui la tine acasa ..cu  ocazia asta  primesti si  banii  nerambursabili.....sa esi din....saracie.....!!!