Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
Quoted post
Musafir |
#42984 Re: CLANTOIULE LIBI CONTRA PAPA TOT....2015-08-08 15:17C*OI OFILIT, CLĂNȚOI ISTERIZAT, O SA MORI BA PU*LA BEATA SI BANII TOT NU O SA TI IEI! PENTRU CA ESTI UN RATAT, UN AMARAT, UN CĂCAT CU OCHI, UN NESPALAT, UN HANDICAPAT! O SA MORI RUPT IN CU*R POSTAND CĂCAȚI CA TINE. IAR EU VIN SI MA C*CA SI MA PIȘ PE MORMANTUL TAU, CLĂȚOI SARAC. |
Raspunsuri
CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM! |
#42987 Re: Re: CLANTOIULE LIBI CONTRA PAPA TOT....2015-08-08 15:23:07#42984: - Re: CLANTOIULE LIBI CONTRA PAPA TOT.... <= ITI VOI INDESA FISE MONEZI PE GAT HAHHAHAHAHAAHAAAAAA CU_RCANULE CLANTOI OBOSIT SUGACIUL SI SUGATIVA DE SERVICI, MORI PE LIMBUTA TA CLANTOIULE HAHAHHAHA, PAPA DE AICI, MAI PAPA SI MUSCA FRAIERE, PAPA TOT.... ITI PAPI RAHATUL DOBITOCULE, MANANCI RAHAT SI PORCAIESTI, IMPUTI, OTRAVESTI SI OASELE SUNT BOMBE LA TINE, PE TINE TE INCINERAM CA ESTI CONTAMINAT SI DAM CU VAR SA NU IMPRASTII MOLIMA. HAHAHAHAHAA DOBITOCULE, NU MA CUNOSTI DAR VORBESTI DE AVEREA MEA HAHAHAHHAHAHA, HAHAHHAHAHA, MAAAAA SA-TI STEA IN GAT SUFOCATULE CA VEI SALIVA SI BORAT CUM ESTI MORI INTOXICAT OTRAVIT DE INVIDIE CE BANI AM SI AVEM NOI HAHHAHAHAHHAHAHA PRAPADITULE, ITI IES BOLBOROSELILE PE LIMBA SALIVEZI SI ITI CU_RG BALELE........... " Ramane cum am stabilit ... nimic nu s-a modificat: culmea tupeului şi nesimţirii la Oltchim ": "Sa nu speriati investitorii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..." Un calau neindemanatic GHEORGHE PIPEREA IMPREUNA CU CALAII ,ASOCIATII & CO. SI BDO CU STATUL ROMAN SI SINDICATELE IN CULPA: Piperea cu asociatii & co. :<= <= <= NINO-NINO-NINO, BAAA ASTA CARE AUZI VOCI SCRISE SI SIRENELE TE SPERIE... Doare al dracu, va doare si va varcoliti, strigoi si vampirizati , veti intelege voi tot, absolut tot. PAPA TOT SI NU MAI ARUNCA FIRMITURI, INGHITE TOT, UITE CE PATESTI IN NEMERNICIA TA... CIOC CIOC, OARE LA USA CINE ESTE... VINE CAVALERIA, CIOC,CIOC, OARE LA USA CINE BATE??? BINE IN CAZUL TAU E POARTA CU_RTII TALE CARE VA FII LUATA CU ASALT... Va doare nemernicilor, va agitati ca serpalaii, va zvarcoliti ca vampirizatii, va agitati ca draciii... Va mananca si aveti somn udat de atat pis_at pe voi pe cat sunteti de opariti, va simtiti urina si jegul si fecalele, va mirositi mizeriile. BUFNITELE ITI CANTA-N CREIER (SCUZE TU NU AI CREIER..., SCUZEEE...), AI LIPSA CREIER....., BUHU -HUUU-BU-HUUU-BUHUUU!!! STI CE INSEAMNA ASTA, CAND ITI CANTA CIOARA SI BUFNITAAAA....???? CRA-CRA-CRA.... SI BUHU -HUUUU-BUHUHUUU-BUHUUUU.... SARLATANIE PRIN SPOLIERE SI NEMERNICIE MARCA PIPEREA LA OLTCHIM. SPOLIÉRE s.f. Acțiunea de a spolia și rezultatul ei; jefuire, prădare; înșelare; spoliație. [Pron. -li-e-. / < spolia]. DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! "Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange, ca sa ai dreptul, sa nu fi de acord cu mine " RESTITUIE IN INTEGRUM ( RESTITUTIO IN INTEGRUM ) CU PENALIZARILE SI DAUNE-INTERESE TOT UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!
A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.JAF DIN AUGUST 2012 CU CONTINUITATE JAF CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM
NOI SEMNAM SI NU MAI AVEM BLOCAT CREANTELE SALARIALE USER DUPA LUNGILE TALE CLANTOI RECLAMATII SI LIBI CONTRE
AVEM USER CREANTE SALARIALE OLTCHIM SEMNATURA USER IN PETITIE OLTCHIM:
CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM, DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!
DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! |
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Salvăm Casa Dinu Lipatti
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
Cerem arestarea lui George Simion pentru instigare la violență și scoaterea în afara legii a partidului AUR
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Bursele olimpicilor – investiția în viitorul României, nu o cheltuială!
1065 Creat: 2025-06-27
Scaunul Auto pentru Copii si Centura de Siguranta Salveaza Vieti!
14021 Creat: 2021-04-05
GRATIERE 2025
23316 Creat: 2025-02-03
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
21681 Creat: 2025-05-26
Stop abuzului față de puiul de ligru de la grădina „Arca lui Noe”!
84 Creat: 2025-06-28
Grevă generală -Ministrul David trebuie să plece!!!
309 Creat: 2025-05-21
Demisia Mihail Neamțu!
2427 Creat: 2025-06-25
Spunem NU redeschiderii gropii de gunoi de la TITU!
377 Creat: 2025-06-26
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
12558 Creat: 2025-06-04
Petiție pentru responsabilitate fiscală: Eliminarea subvențiilor pentru partide și reducerea cheltuielilor politice până la echilibru bugetar
68 Creat: 2025-06-27
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
3970 Creat: 2025-06-14
ROMÂNIA NU-ȘI SACRIFICĂ COPIII!
341 Creat: 2025-06-25
Sprijin din partea statului pentru beneficiarii programului „Prima Casă (+/1/2/3/4)”.
1131 Creat: 2025-06-23
Cerem Justiție pentru Călin Georgescu – Președintele Votat, Anulat Fără Dovezi
24 Creat: 2025-06-28
Dreptul la proprietate privata (eliminarea acordului Vecinilor)
73 Creat: 2025-06-27
Cerem pedepsirea maxima si urgenta a criminalului Geantimir Sorin
61526 Creat: 2025-04-22
Cerem demiterea lui Florin Talpan din funcția de jurist al CSA Steaua București
33 Creat: 2025-06-28
Toți elevii cu media 9.50+ merită bursă – stop limitei de 15%!
57 Creat: 2025-06-26
Declararea Târnăveniului și comunelor afectate ca zonă calamitată
500 Creat: 2025-06-23
Oradea spune: NU paradă Pride
5491 Creat: 2025-06-10