Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Quoted post


Musafir

#21

2015-07-16 12:20

Va multumesc pentru aceasta oportunitate de a semna petitia. Sunt mama unei fetite de 3 ani si acum 1 an fetita mea a fost lovita in cap de un neamt, cica student la Medicina, el fiind beat mort. Sa stiti ca politia a deschis dosar penal impotriva lui, cu dovada certificatului de la INML pentru fetita, insa nici in ziua de azi "oamenii legii" nu au luat atitudine impotriva agresorului. Ca urmare, stiu cum este sa suferi pentru copilul tau denigrat/batut in conditiile in care legea nu face nimic. Nu-mi pot imagina prin ce trece fata in cauza, dar si prin ce trec parintii acesteia. Sper s-o ajute Dumnezeu sa i se faca dreptate.

Raspunsuri


Musafir

#38042

2015-07-22 19:42:35

#21: -  

 Oare daca luai atitudine in momentul respectiv, adica sa iti faci singura dreptate, ma refer sa-i fi raspuns  tot cu violenta , tot asa procedau si cu tine oamenii legii? sunt convinsa ca legitima aparare se pedepsea.

 

Daca cineva vreodata ar indrazni sa imi raneasca copilul in orice fel , l-as rasplati cu cea mai sadica tortura ever.Stii cum e cu razbunarea e arma prostului. CRED CA UN PROST A ZIS-O . CE DULCE MAI E....am vazut toate seriile SAW

7 viermi, paraziti , jegosi, lepre, sobolani, rahati....lista continua