Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#41611 PERCHEZIŢII la o sucu_rsală a Hidroelectrica din Cu_rtea de Argeş, într-un dosar de corupţie

2015-07-15 06:38

PERCHEZIŢII la o sucu_rsală a Hidroelectrica din Cu_rtea de Argeş, într-un dosar de corupţie

 

Procu_rorii DNA Piteşti fac, miercu_ri, percheziţii în judeţul Argeş, la o sucu_rsală a Hidroelectrica din Cu_rtea de Argeş, la Centrala Hidroenergetică CHE Noapteş şi la mai multe firme, într-un dosar privind fapte de corupţie care ar fi fost comise în perioada 2011-2012.

Direcţia Naţională Anticorupţie arată, într-un comunicat de presă, că se fac cercetări într-o cauză penală ce vizează "suspiciuni privind săvârşirea unor infracţiuni de corupţie şi asimilate celor de corupţie comise în perioada  2011-2012".

Anchetatorii fac şapte percheziţii în judeţul Argeş, la sediile unor societăţi comerciale şi la domiciliile unor persoane, a precizat DNA.

Surse judiciare au declarat, pentru MEDIAFAX, că percheziţiile au loc la Sucu_rsala Hidrocentrale Cu_rtea de Argeş din cadrul Societăţii de Producere a Energiei Electrice în Hidrocentrale Hidroelectrica SA, la SC Filiala pentru Reparaţii şi Servicii Hidroserv Cu_rtea de Argeş SA, precum şi la Centrala Hidroenergetică CHE Noapteş, situată în Cu_rtea de Argeş.

De asemenea, au loc percheziţii la locuinţa lui Octavian Florian Oprea, director adjunct al Sucu_rsalei Hidrocentrale Cu_rtea de Argeş în perioada martie - iulie 2011, şi a mamei acestuia, Filoftia Oprea.

Anchetatorii fac percheziţii şi la locuinţa lui Ştefan Vulparu, inginer în cadrul Serviciului Tehnic al Sucu_rsalei Hidrocentrale Cu_rtea de Argeş la data faptelor şi asociat în cadrul SC Asnet Telecom SRL, societate pe care, în fapt, o controla, precum şi la locuinţa lui Florin Nicolae Stoian, asociat în aceeaşi firmă.

Procu_rorii sunt sprijiniţi în această cauză de Serviciul Român de Informaţii şi Brigada Specială de Intervenţie a Jandarmeriei. 

http://www.mediafax.ro/

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013 SI TOATE DREPTURILE SA_LARIALE !!!

A FOST O COMPLICITATE DIN AUGUST 2013 PANA-N 2015 INTRE SINDICATE (TOATE INCLUS SI  IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

 DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! 

JAF LA OLTCHIM !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30922 (TOATE INCLUS SI VINCEA DE LA CARTEL ALFA ) SI STATUL ROMAN#31641SUNT IN CULPA.

 

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

 

JAF LA OLTCHIM !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30922 (TOATE INCLUS SI VINCEA DE LA CARTEL ALFA ) SI STATUL ROMAN#31641SUNT IN CULPA.

Raspunsuri

Clantoi agitatul (dati RAPORT la postarile lui si mai vedem :)))))

#41613 Eu nu te cert, eu DOAR ITI REREREREREAMINTESC

2015-07-15 06:48:27

CLANTOI ZEVZECUL SCANDALAGIU

#41610 dati RAPORT si dispare clantoi2015-07-15 06:09

Clantoi, eu doar iti rererererereamintesc

Tovarasu, ia-ti pastilele la timp, ca se acutizeaza problema ta. 

 Tu esti de BALACEANCA , Ba nebunule!

 Du-te dracu si te trateaza, ca esti in stare sa dai foc orasului, ZEVZECULE!

Se buc ura Oltchimul ca a scapat de un nebun! Tu erai in stare sa pui combinatul in pericol de explozie.

Si stai linistit, berea aia ce o bei la recomandarea medicului tau PSIHIATRU , nu e bere. Sunt calmante pentru nebunia ta. Stai linistit, si alea sunt bune pentru sanatatea ta mentala PRECARA.

Tu baga in continuare rahaturile tale si traieste in haosul tau mental, ca tu esti si NEBUN SI PROSTOVAN

Si fota bea, dar ala bea pana cade sub masa si incepe sa se bata cu stafii.

Tu, CLANTOI, lasa naiba tampeniile si ocupa-ti timpul cu ceva util, nu cu ca caturi afumate. 

Fa spume la gura, fa apoplexie, fa ce vrei tu, ca eu te las in pace. 

Cand iti spun toti ca esti nebun,  du-te ba la psihiatru, poate iti mai ofera vreo sansa, desi tu esti tulburat rau la dovleac. 

Fa-ne un favor, ia-ți avânt si da-ti doi pumni în teasta, sa iti auzi neuronul cum se da de toti peretii. 

 Eu nu fac copy paste, doar readuc aminte CAT DE HALADIT esti, SCHIZOFRENICULE!

Sunt speriat de am dat o basina, atat de panicat sunt.

EU DOAR ITI SPUN, ITI REREREREAMINTESC: 

BAAAAAA, IA-TI PASTILELE LA TIMP, CA UITE IN CE HAL AI AJUNS

 Eu nu ma agit, tu faci spume la bot, cipinel clantoi.