Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#37944

2015-05-18 10:48

Domnule "creanta" de unde stiti domnule atatea legi? Aveti ceva scoala in domeniu sau v-ati nascut inteligent? Sau vreti sa ne aratati ca sunteti destept? Va complexeaza ceva? Sunteti nebun? Sunteti paranoia? Sunteti retardat mintal? Ai citit vreodata una din legile pe care le copiezi sau vrei sa ne demonstrezi ca esti pregatit?

Ba esti si prost si paranoia si handicapat mintal si.....si.......si....

La ceva beletristica cand treci? Ar fi bine sa mi diversifici ca ne-am plictisit

Uitasem . esti prost, prost, prost. Esti intruchiparea prostiei.

Apropoo, nu sunt nici cernev, nici ghioca, nici diculoiu , sunt un simplu disponibilizat ca si tine , dar am obosit sa citesc toate tampeniile tale si toate re,re,re,re

Dute dracului de nebun

Raspunsuri


Musafir

#37947 Re:

2015-05-18 10:53:42

#37944: -  

 Gresit, noi TOTI suntem nebuni.

El e SINGURUL sanatos :))))))))

Atentiune, vin in valuri jigniri, cruci, blesteme si caricaturi :))))

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#37959 Re:

2015-05-18 11:36:59

#37944: -  

 Doare al dracu, va doare si va varcoliti, strigoi si vampirizati si veti intelege voi tot, absolut tot.

PAPA TOT SI NU MAI ARUNCA FIRMITURI, INGHITE TOT, UITE CE PATESTI IN NEMERNICIA TA...

CIOC CIOC, OARE LA USA CINE ESTE...

VINE CAVALERIA, CIOC,CIOC, OARE LA USA CINE BATE??? BINE IN CAZUL TAU E POARTA CU_RTII TALE CARE VA FII LUATA CU ASALT...

Va doare nemernicilor, va agitati ca serpalaii, va zvarcoliti ca vampirizatii,  va agitati ca draciii... Va mananca si aveti somn udat de atat pis_at pe voi pe cat  sunteti de opariti, va simtiti urina si jegul si fecalele, va mirositi mizeriile....