Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

#36937 Re:

2015-05-01 08:25

#36935: -  NU AVEM AVOCATI, NU AVEM APARARE, AVOCATII PLATITI CONTINUU SI FAC TOTAL ANAPODA SI INVERS INTERESULUI CELOR CARE LE BAGA BANII IN BUZUNAR, NE FURA TOTI SI SE PUPA CU PIPEREA & CO.,  ESTE UN BLAT CONTINUU....

 Acesta este adevarul, da, prezentul, trecutul, evenimentele, adevarurile, realitatile zilnice...etc, DA.. Nu a renuntat nimeni la nimic. Protocoalele,   facute ilegal si fara acordul nostru, toate minciunile, hotiile, ne-au adus azi aici si firesc tot ceea ce s-a scris si republicat, repetat, reeditat, reactualizat, readus in vazul tuturor, repus in actualitate, re...si repetitie sunt in vazul tuturor pe acaesta petitie si chiar si mass-media, toti cunosc, stiu si...., JUDECATORUL-SINDIC, PAUZA, INCA ESTE IN PAUZA, NU ARE INFORMATIILE SI PIPEREA JUBILEAZA IN TRIBUNAL, SINDICATELE NEEXISTAND,  IAR PE JUDECATOR, PIPEREA  IGNORA A ADUCE INDIVIDUAL PE SUME CREANTE SALARIALE SI TABELAR NOMINAL SI INDIVIDUAL PE SUMELE DIN ACTE SI  CERINTA JUDECATOREASCA  SI CONFORMA CU LEGEA 85/2006, SAU UITA DE ELE, SAU RECERE  INFORMATII CARE FIRESC PIPEREA UITA MEREU SA LE PREZINTE, TARAGANEAZA SI TRAGE DE TIMP...., IAR, DNA, DIICOT...DORM, LINISTE, MUUULTA LINISTE. LASATI BAAAA NE AUTOSESIZAM NOI, STATI LINSTITI.

Raspunsuri


Musafir

#36949 Re: Re:

2015-05-01 10:39:31

#36937: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: - Re:  

" BAAAA NE AUTOSESIZAM NOI, STATI LINSTITI."

Da , asta imi place. Inseamna ca dati semne de insanatosire, inseamna ca v-ati saturat sa fiti mintiti , umiliti , batjocoriti de niste hoti care se cred administratori judiciari sau speciali in complicitate cu institutiile abilitate ale cestui nenorocit de stat roman, stat creat si tolerat de noi, de lasitatea si nenernicia noastra.

Barbati, singura sansa ramane LUPTA.

HAI LA LUPTA