Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#36270

2015-04-17 12:16

  -domnule Viorel sa inteleg ca nu avem dreptul sa aflam cine si ce a semnat in locul nostru ?

-cei de la Pitesti au mai plecat de la OMV pe mana stim noi cui cu coada intre picioare si au luat ce atarna ,vezi toate drepturile din CCM,purcelus ,miel si altele .

-ni se tot spunea ca acele drepturi au fost prinse in salariu ,,,,,,,,,unde este nentionat acest drept in cartea de munca ?

-toate aceste drepturi neonorate de societate si trecute cu vederea de catre sindicat in urma unor intelegeri semnate pe sub masa au fost si sunt in defavoarea noastra.

CRED CA LIDERUL DE SINDICAT AVEA OBLIGATIA SA NE ANUNTE SI PE NOI DE TOATE ACESTE PROTOCOALE ,IN CAZ CONTRAR DE CE IL MAI PLATIM ?

-mai mult cred ca tu esti unul plecat in 2013 si nu te inteleg pe cine reprezinti .

Raspunsuri

CREANTELE OLTCHIM.

#36279 Re:

2015-04-17 12:53:48

#36270: -  OLTCHIM NU DORMITI, DPB NU SFORAITI , TREZITI-VA:

 NU MAI FI ATAT DE NAIV, ESTI INTOXICAT DE ACESTI NENOROCITI, NU STIU CA NOI AVEM ACESTE DOVEZI PRIN SIMPLU FAPT CA AU FOST SI AU CREAT IN NUMELE ALTORA, AVAND EXEMPLIFICARI PE CE AU LASAT IN URMA LOR, SI MULTE ALTELE ...., PASTELE SI SARBATORILE SI TERMENELE, INCET-INCET II ADUC SI PE ACESTI INDIVIZI LA VORBITOR IN FATA JUDECATORILOR, ESTE NECESAR SA EXPLICE CU SUBIECT SI PREDICAT, CE MAI ISI ADUC AMINTE...