Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#34942 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-03 20:38

#34929: - Re: Re: Re: Re:  

 Istericatule, ti-ai luat pastila? Bra ceaiul si la culcare. Maine e o noua zi. Baga SCOSUL DIN CONTEXT, CREANTELE ETERNE, BABUINI. 

Apoi impusca-te, ca mare panarama esti.

Tu imbarligi ba oamenii. In afara de foantea nu te baga nici dracu in seama.

Eu nu hartuiesc ba retardatule, oamenii. Tu ii hartuiesti cu aberatiile tale zilnice. Avea dreptate un fost coleg de al tau: lasa-l saracul, ca are numai probleme, e si deviat putin de pe traseu, nu ii cere prea multe. Cand face urat, te si scuipa.

Eu nu ma iau ba coaie de oameni nevinovati. Aduc lumina in bezna mintii tale.

Dar nu am cu cine: tu esti si PROST si ISTERICAT. A dracului combinatie, coaie.

Raspunsuri


Musafir

#34943 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-03 21:19:25

#34942: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 PENTRU CRETINI TREBUIE NEAPARAT SA I-SE REPETE:

CRETINUZATULE, NU OBESRVI BOLOVANE CA TE CERTI CU NALUCI SI PUI NUMAI DE LA TINE SI IMBARLIGI, ARUNCI VINA PE NU STI CINE, IDIOTULE. CE AI BAAA NENOROCITULE CU OAMENII, DE CE-I HARTUIESTI ???? CINE ESTI MA TU JIGODIE DE-TI PERMITI SA FACI ATATEA NEMERNICII, ATATEA FAPTE SI CRIZE DE NEBUNIE CHIAR AICI PE PETITIE SA ARATI TU CA CE...???? JIGODIE IMPUTITA SI SCONSUL MIZERIILOR DE LE ARUNCI TU PESTE TOT, SA NU TE MAI IEI TU DE OAMENI NEVINOVATI, SUGACIULE, SUGATIVA...

 


Musafir

#34944 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-03 21:20:07

#34942: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 coaie esti mare prost. nici nu stii cu cine te pui. pai tu ai scolile mele?

esti un babuin scos din cuntext

CREANTELE OLTCHIM.
Musafir

#34950 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-03 21:30:25

#34942: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 MAI STAI O TURA SI MUSCA TOT, FUGA MARRSSSS...., APORT, ROIU. HOITULE DU-TE SI DESPUTA-TE LA CAT DE INFECT JEGOS ESTI...

PENTRU CRETINI TREBUIE NEAPARAT SA I-SE REPETE:

CRETINUZATULE, NU OBESRVI BOLOVANE CA TE CERTI CU NALUCI SI PUI NUMAI DE LA TINE SI IMBARLIGI, ARUNCI VINA PE NU STI CINE, IDIOTULE. CE AI BAAA NENOROCITULE CU OAMENII, DE CE-I HARTUIESTI ???? CINE ESTI MA TU JIGODIE DE-TI PERMITI SA FACI ATATEA NEMERNICII, ATATEA FAPTE SI CRIZE DE NEBUNIE CHIAR AICI PE PETITIE SA ARATI TU CA CE...???? JIGODIE IMPUTITA SI SCONSUL MIZERIILOR DE LE ARUNCI TU PESTE TOT, SA NU TE MAI IEI TU DE OAMENI NEVINOVATI, SUGACIULE, SUGATIVA...