Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Alege numele de user

#32065 Subiect

2015-01-15 19:07

 Bai proasta satului daca ai o problema atat de mare si te arde asa rau(suparat pe stat, pe sindicacate ,pe mata pe tacto ,pe mine, pe morti) nu te tine NIMENI sa te duci in fata prefecturi cu o pancarda GREVA FOAMEI si sa iti strigi toate ofurile.Cornoiu a spus clar ca nu mai este ca in 1907.Deci poti sa tragi concluziile , nu te impusca  nimeni ,sau nu iti rezolva doleanta, nici celor din 1907 nu l-ea rezolvat doleantele si i-au  impuscat.

Raspunsuri

BREAKING NEWS: la Oltchim.

#32068 Re: Subiect

2015-01-15 19:26:15

#32065: Alege numele de user - Subiect 

 Cine este ma cornoi si ce sa cauti tu la el sau vizavi???? Tu ce prostii scri ma aici??? Eu inteleg ca nu intelegi si esti confuzat si scos din context, pancartele cu  care te etalezi tu sunt bune pentru foc la iarna si sunt si eu curios mai ai bani pentru asa ceva???? Maaaaa, cand ti-am spus ca-ti revendici locul in fata la prefect sau consiliul judetean langa toti mortii si mortii vii, numai ca acum e Cilea care doreste sa devina erou cu bustul catre Bucuresti, ochii la tovarasii comunisti. N-ai invatat nimic. Nu sti nimic si insisti, ai iluzii optice, fantasmagorii si bati campiii ... Te-am  scris, invata si repeta:

CREANTELE OLTCHIM., CREANTELE OLTCHIM., CREANTELE OLTCHIM.,CREANTELE OLTCHIM.  ,CREANTELE OLTCHIM.,CREANTELE OLTCHIM ,CREANTELE OLTCHIM........CREANTELE OLTCHIM.

cand vei fi coerent si vei intelege asta, atunci sti ce sa faci si unde sa mergi sa spui si ce trebuie, pana atunci, ramai scos din context si cel de a picat cu rama in mana la 1907, nimeni nu il stie, ala esti tu si scoaterea din context si toate faptele tale si multora ca tine urmasii...

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2015-01-15 19:34:13