Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006

#29517 Re:

2014-11-22 16:48

#29516: credulianul -  "MIERCURI 29.11.2014", este SAMBATA :)))) DEZINFORMATORULE !!!!!  DRAGI COLEGI DISPONIBILIZATI ,  NU MAI ASCULTATI MINCINOSI !!!!

 Sa imi dai si mie de unde ai informatia si unde este publica. Nu aici scrisa de tine, ci pe cai de informare pentru toti, Piperea&co nu s-au prezentat ei la Tribunal si conducerea Oltchim nu-si rapesc ei timpul pentru " credulieni" ca tine, sindicatele nici macar sa se deranjeze la "credulieni" pentru ca nu sunt in stare. Iar vi cu pocnitori....????

DRAGI COLEGI DISPONIBILIZATI ,  NU MAI ASCULTATI MINCINOSI !!!!

Raspunsuri

ludovic orban

#29518 Re: Re:

2014-11-22 17:40:08

#29517: CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006 - Re:  

Daca nu ai inteles ca totul era scris la "sto" inseamna ca esti mare prost.

Referitor de la informatie , am luat-o de la mata, deci poti sa o intrebi pe ea de unde o are. Ca Piperienii nu s-au prezentat la tribunal se datoreaza tot unor prosti ca tine pentru ca in mod normal Piperienii trebuiau sa tremure in fata a 600 de disponibilizati valceni. Nu isi pierd timpul cu creduli ca mine dar si ca tine care ne-ai zapacit cu copy paste al tau. Oare ce crezi ca fac ei cu postarile tale? Se pisa pe ele cum se pisa si pe noi toti credulienii care nu suntem in stare sa ne cerem drepturile. Tu daca vrei sa pari inteligent , ti-o repet , esti un mare prost cu toate ca nu stiu acum daca este cuvantul potrivit.

 

Referitor la intalnirea de miercuri 26.11.2014 remane valabila pentru toti disponibilizatii din OLTCHIM care nu sunt atat de credulieni ca tine si ca altii ca tine.

Ramai in mortii matii la tastele tale si nu te mai baga tu sa-ti dai cu parerea. Este punctul meu de vedre si mi=l sustin cum de altfel mi-l si asum indiferent de consecinte. Mi-am propus sa nu mai postez nimic la adresa creantelor tale obositoare si am reusit, dar constat iarasi ca daca nu esti prost , esti tare prost.

Vezi tu? de dinastia c tine au nevoie Piperienii pentru a ne fura linistiti