Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#29147 Re:

2014-11-15 15:04

#29146: -  

 Cei 1000 de cotizanti, nu l-au pus sa participe la comiterea ilegalitatilor si sa loveasca in disponibilizati prin sictir si fuga sau imbarligatura, sa nu uitam ca a mai avut conflicte directe cu oamenii in combinat pentru faptele lui nemernice cu care s-a ocupat, l-a salvat directorul general si i-a atras atentia de nenumarate ori  sa nu mai minta, asta cu pusul nu te cred pentru ca a fost ales in functie, ceea ce Vincea nu a fost ales ci impus.

Daca citesti am scris ca sunt muuuulteee.... si am lasat liber sa fie completate, ok. Vincea a fost trena si libidineala cu Diculoiu, Cernev, Dumitru...etc si STATUL ROMAN.

 

Raspunsuri


Musafir

#29150 Re: Re:

2014-11-15 15:14:44

#29147: - Re:  

 Cei 1000 cotizanti puteau sa puna mana pe... ceva si sa-l schimbe. dar iti spun eu cum era, ba erau mituiti cei ce aveau idei din astea, ba neuniti, ba se vindeau unii pe altii, ba momiti cu diverse. Asa ca las-o pe asta. Mai ales ca aveau posibilitatea sa se retraga. Da' nu: au preferat sa plateasca un impostor cu 8000 ron pe luna. Ha. Ca oile!!!!

DECI INCA IL PLATESC SI COTIZEAZA LA SALARIUL LUI !!!!! TU PRICEPI CAM IN CE STADIU SUNTEM??? !!!!!!

Eu astept sa il mai aud cu aia cu integratu' ca e posibil sa ii crap capu'... na ca e cu rima. :D

Chestii similare si cu vincea oligofrenu'!