Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#29027 Re: Re: Re: Re: Re: Re: DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OLTCHI

2014-11-13 21:36

#29005: CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006 - Re: Re: Re: Re: Re: DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OLTCHIM : 

 5. ANAF IMPOZITATI, PILONUL II PENSII PRIVATE SI CASEI DE PENSII STATUTUL ROMAN, APAREM CU SUME DE BANI  PE CARE NOI NU-I AVEM;

Foarte bine ca nu ii ai, oricum esti prea prost ca sa poti avea acei bani. Continua cu "creanta" pana iti va creste barba

Raspunsuri

CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006
Musafir

#29029 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OL

2014-11-13 21:49:27

#29027: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

 Prostovane, o data ce nu ai primit aceste sume, acelea raman creante salarii  printr-un act care tu il ai si eu il am si toti disponibilizatii , iar cei din combinat angajati au si ei ca si noi creante restante salarii,  judecatoria a aprobat aceste sume prin acceptul disponibilizarilor si decizilor luate pentru toti. Tu cum  te manifesti cu "creanta obosita" pe care o alergi tu aiurea si o cersesti fara sa faci nimic, doar sa te isterizezi, rami ceea ce esti..., ti-am mai spus obositule.

#28420 Re: Re: CONTRACTUL COLECTIV DE MUNCA ( CCM ) si toate drepturile cuvenite salariatului, fiecaruia in functie de creantele neachitate inpotriva S.C. Oltchim S.A.