Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#28761 in nemernicia mamelor voastre de cernevistii oltchimului[tradatorilor],cu taticutul vostru?

2014-11-09 13:35

#28760: - Re: si ca sa nu fiti suparati,o suge ti si voi cu piperea,talpasanu,popescu v si cernobil? 

 cum e cu ordonanta data mai burdoaza,ghioca,sau cap de cal?    cum e cerneve cu ORDONANTA?   pai hai sa va spun eu fratilor despre nemernicii astia ce pune au la cale;[redau discutia cernev,burdoaza,etc; baaaa anuntati oamenii ca e buna ordonanta,iar tu burdoaza[nicule] fi mai credibil si bagati o si tu[in cur],ca te voi aduce inapoi la anu,iei si tu niste banii acolo si vi inapoi,ca te angajez eu[TAMBALAGIUL MAINI MELE],cum e mai cerneve?   IAR PT RESTUL DE PROSTII OLTCHIMULUI,VINOVATI SE FAC ESCROCII SI NEMERNICII[TRADATORIIII] DE;PIPEREA,TALPASANU,CERNEV,VOSGANIAN,PIRVU,DUMITRU[marele sindicacalist].   ASTA E ADEVARUL NEMERNICILOR ENUMERATI DE FOTA,PAAAAA,IN NEMERICIA VOASTRA DE PROSTI,CREDEA TI CA NU SE AFLA ADEVARUL?    APROPO TRADATORILOR[RESTUL],VOI CIND PLECATI DUPA CERNEV?

Raspunsuri

NU E PICASSO ,E MARGELATU,I O MAI SUGEEERATI LA BAIATU?

#28762 Re: in nemernicia mamelor voastre de cernevistii oltchimului[tradatorilor],cu taticutul vostru?

2014-11-09 13:49:55

#28761: - in nemernicia mamelor voastre de cernevistii oltchimului[tradatorilor],cu taticutul vostru? 

 AM UITAT SA VA READUC AMINTE DESPRE MIZERIA DE VOSGANIAN;TINETI MINTE CIND TRADATORUL DE VOSGANIAN NU A MAI APARUT TIMP DE PESTE 6 LUNI IN PRESA SI VIATA POLITICA? DE CE?  PT CA HOTUL DE PONTA A AFLAT SMENARIA[HOTIA SI TRADAREA] CU ZAREMBA,PIPEREA,CERNEV SI IA SPUS SA STEA PUTIN LA UMBRA[ASCUNS],PINA TRECE EUFORIA,IAR ACUM ,UNDE ESTE VOSGANIAN,CU ALT TRADATOR DE OLTCHIM[TARICEANU]?  IN CE BARCA SUNT DOMNILOR ACEST ORDINARI IMPUTITI?