Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!!
Musafir

#28028 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-23 10:14

#28027: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Observi, te-am prins fraiere. Esti public si la vedere. Te cunoastem, dar n-ai putere nici sa-ti asumi ceea ce ai comis tu. Familia ta, dar famiiliile noastre !!!!!!!!! Cand ai trambitat aiurea de ce nu te-ai gandit de miiii.... si sute de  mii de ori ceea ce faci si  iei decizii, chiar si-n numele meu si al colegilor, bine, voi atunci erati pe val si nimeni nu-si permitea sa se ridice la nivelul vostru de somitati si revolutionari in a "stie tot si nu stie nimic". CU ASTA VA OCUPATI SI NU MA MAI IMITA IN CEEA CE TI-AM SCRIS SI-TI RESCRIU, DENIGREZI, DETURNEZI FAPTE, EVENIMENTE, MAI INJURAT SI MAI SPURCAT, PORCAIT, INJOSIT, UMILIT CONTINUU..., MAI OTRAVIT CU ILEGALITATILE  TALE, ATACI FARA TEMEI, IMBARLIGI, INSITIGI, AIURESTI PE TOTI...SI MUUULTE ALTELE...S..A.M.D. ASTA CA NU NE VEDE NIMENI SI NU STIM AICI INTRE NOI, STAM SUB ANONIMAT.

Raspunsuri


Musafir

#28030 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-23 11:29:51

#28028: SINDICATELE SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA !!!!! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Bine FRAIERE, o sa tinem legatura prin prietenii tai de pahar. Sa vedem cum iti asumi tu mizeriile> Ramane cum am stabilit!