Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
Quoted post
Musafir |
#27948 Nu va doare ma?2014-10-22 20:28Sa fiti atat de imbecili? :) Va doare cand ma iau de roibu? Pai o vina mare a avut-o el si o au si astia de sunt acum, inclusiv tiganul de cernev, cum ii place lindicului de fota sa spuna. Lui fota nu am ce sa ii cer, e un mare cacat, insa aluia care luase foc mai sus, nu pot sa ii spun decat sa il ia pe fotarache si sa se dea cap in cap. 2 handicapati, asta sunteti. Va cacati pe voi cu petitia asta si o beliti la greu. Vedeti bai vitelor ca se poate vorbi si urat? Animalelor! |
Raspunsuri
Musafir |
#27950 Re: Nu va doare ma?2014-10-22 20:47:59Baaaa, prostia ta iese pe nari, tie iti arde creirasul si iti trebuie o oglinda tip lupa , sa te observi ceea ce scri si incerci sa comunici. Ti-am scris si repet, poti sa scri de Roibu pana lesini, maaaa am scris... ( tie nu ti se pare ceva aiurea, si te dai aici ca luminator dar esti in bezna totala ) , am scris pentru ca este in justitie si se judeca in fata instantei, ma ti-am scris... Tu ori ai creierul prajit si copt la fel precum Cilea si altii ca el, diferenta este ca ala are 70 de ani lumina si e radiat de explozile injectiilor pe care le face, mort intelectual de foarte mult timp, tu presupun ca nu ai varsta lui, dar ai fumat muuuulta iarba si iti sticlesc ochii si luminezi ca girofarul aiurelile care ni le arunci aici, creierul este demult in flacari si miroase a prajit la tine. Te-am jignit, sa vezi ce inseamna sa jignesti pe limba ta, numai asa vad ca te autosesizezi si te simti ceea ce esti, ITI PLACE EXCLUZIV SI CU ASTA TE-AI OCUPAT DE FOARTE MULT TIMP, SA JIGNESTI SI SA INJURI, BAAAA MAI MULT INSTIGI PE ALTII SI TE OCUPI IN SPECIAL DE O PERSOANA CARE NICI NU STI DACA EL SCRIE, AI O PLACERE SA IMBARLIGI SI EVIZTI RASPUNSURI, NU VI CU DOVEZI DAR TE DAI CEEA CE ESTI, UN MARE CAZUT IN CAP SI PROST, DUPA CE CA TE RECUNOSTI IN CEEA CE AI SCRIS MAI SUS, BAAA..., FRAIERICA, LAS-OO ..., VEI FI LUAT LA MISTO SI DE COPILUL DE GRUPA 0 PREGATITOARE, SA VI SA NE ARUNCI AICI ABERATII CU SOMAJ TEHNIC, AI DAT DOVADA DE CRETINISM, PENTRU CA ASTA ESTI, UN MARE CRETIN... “Marele noroc pentru unii este că prostia nu este o infracţiune”, a comentat Dragnea. ti-a spus-o si Dragnea. |
Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)
2014-10-23 06:03:11- Date of removal: 2014-10-23
- Motivul eliminării: Prin postarea opiniilor sau oricaror texte pe PETITIA “SALVATI OLTCHIM–ARPECHIM” cititorii / utilizatorii / autorii de comentarii sunt de acord REGULAMENTUL CU PRIVIRE LA POSTAREA DE COMENTARII PE PETITIA “SALVATI OLTCHIM–ARPECHIM”(vezi ANUNT NR. 15).
Raporteaza continut inadecvat
Spam
Limbaj vulgar
Injuraturi
Petitie impotriva UNTOLD - ofensa adusa identitatii crestine!
CCR TREBUIE SĂ PLĂTEASCĂ!
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Salvați cei trei pui de urs orfani de pe Transfăgărășan!
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
Salvăm Casa Dinu Lipatti
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
Solicităm prelungirea termenului de încheiere a contractelor de vânzare-cumpărare cu TVA 9% până la 30 decembrie 2026
Salvati Dealul Lempes si comunitatile din jur de impactul Autostrazii A13
Salvați-l pe Cezar Avrămuță („Stegarul Dac”)! Scrisoare deschisă către autoritățile statului român
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
GRATIERE 2025
93380 Creat: 2025-02-03
Petitie impotriva UNTOLD - ofensa adusa identitatii crestine!
1264 Creat: 2025-08-14
Spune STOP jefuirii României și falimentării românilor!
1867 Creat: 2025-08-01
PETIȚIE PENTRU ABROGAREA ARTICOLULUI 6 DIN LEGEA NR. 141/2025 PRIVIND MAJORAREA NORMEI DIDACTICE
2150 Creat: 2025-08-01
Salvati Liceul de Coregrafie Floria Capsali din Bucuresti
634 Creat: 2025-08-13
Salvați Școala Gimnazială Nr. 1 Oțelu Roșu – Vrem să ne păstrăm identitatea și performanța!
550 Creat: 2025-08-13
Reducerea taxelor CECCAR
1290 Creat: 2025-07-20
Interzicere circulatie tuk tuk pe raza orasului Navodari
271 Creat: 2025-08-11
Petiție către Consiliul Local al Sectorului 4
5118 Creat: 2024-12-18
SALVATI CO-ASIGURATII DIN ROMANIA! DREPTUL LA SANATATE, ANULAT DE STATUL ROMAN!
251 Creat: 2025-08-07
Nu complexelor locative in Colonita!
176 Creat: 2025-08-14
Înființarea tribunalul poporului 7
520 Creat: 2025-08-06
PETIȚIE PENTRU DEMITEREA MINISTRULUI EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII, DANIEL DAVID
1435 Creat: 2025-07-30
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
13334 Creat: 2025-06-04
Salvați Liceul Silvic “Transilvania” Năsăud
128 Creat: 2025-08-14
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
4884 Creat: 2025-06-14
După 65 de ani, Hunedoara merită un stadion nou!
1459 Creat: 2025-07-22
Vrem un preț corect la apă în Valea Jiului! Nu mai acceptăm facturi umflate și scumpiri nejustificate!
154 Creat: 2025-08-07
Spunem NU comasării liceelor din Năsăud!
402 Creat: 2025-08-07
Împotriva implementării sistemului de parcare cu plată pe Bulevardul Ștefan cel Mare din municipiul Vaslui
140 Creat: 2025-07-26