Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

noica liviu

#27169 Re:

2014-10-04 18:34

#26933: noica liviu -  

   cu mare respespect  pot spune ca   aceste negocieri   care are loc la oltchim   este sub   un mare semn de intrebare   ,,,///  nu pot sa nu remarc ca salariatilor din oltchim nu au fost informati cu continutul ccm care se negociaza  ,mai mult  cred ca  salariatul are dreptul sa afle stadiul negocierilor   ------//////;;;;; daca transparenta la negociere  este prioritara   atunci nu mai pot afirma nimic dar cum acest lucru nu ,am tot dreptul sa a-m indoieli

oltchimul are  ca  sindicate   un nr de 5   de ce nu sant invitate toate la aceste negocieri   se invoca un act care este contestat in instanta

este drept domnul diculoiu intel eg    ca este presedinte de sindicat si pensionar.     voi cei de langa   aveti obligatia sa  fiti alaturi de oameni/salariati/  si sa ganditi ca maine vorbind cu eii sa puteti avea onoresa afirmati noi pe voi nu vam tradat

aveti onoare demonstrati.

 

Raspunsuri

noica liviu

#27202 Re: Re: noica

2014-10-05 13:01:33

#27169: noica liviu - Re:  

 oltchim   .sant in aceste momente   oameni care nu fac altceva decat  sa  minta sa arunce cu noroi////    tu   baiatul destept care cu catevazile in urma  nu ai acceptat afirmatile mele  acum ai ceva de spus?    oltchim oprit   lipsa materie prima?     lipsa inplicare  ?sa-au neputinta?    atata timp cand cele .....sindicate de la vl   se vor duiela    cel care va pierde va fi salariatul