Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#26268

2014-09-11 09:02

EU CRED CA NU SE PRICEP DE FAPT.NICI NU II INTERESEAZA SI NICI NU STIU CU CE SE MANANCA CHESTIILE ASTEA.TOT FELUL DE POLITRUCI PARASUTATI DE MAMICA, TATICU,UNCHIU'.TREBUIE PUS MANA PE PAR.VRAJBA VINE TOT DIN RAUTATEA SI LACOMIA OAMENILOR.

Raspunsuri


Musafir

#26269 Re:

2014-09-11 09:12:28

#26268: -  

 SE PRICEP SI STIU FOARTE BINE DE CE FAC ACESTE FAPTE, DAR INTR-ADAVAR S-AU ARUNCAT NISTE INCOMPETENTI IN FUNCTII, RESTUL SE CUNOASTE FOARTE, FOARTE, FOARTE BINE....., NUMAI CINE NU VREA NU ACCEPTA REALITATEA.

PETALELE DE TRANDAFIRI CU SPINII OTRAVITI SI PORTOCALA DULCE SI GUSTOASA, FRUMOS MIROSITOARE, HRANITOARE SI DORITA PE TOT MAPAMONDUL SI RECUNOSCUTA DE TOATE CONTINENTELE, STOARSA SI CASAPITA, OTRAVITA SI DISTRUSA.....

OLTCHIM, NU UITATI ACEST BRAND !!!!

Prezentare companie: Compania a fost înfiinţată în anul 1966 şi este deţinută de Statul Român iar din 1997, un pachet de acţiuni a fost listat la Bursa de Valori Bucureşti. Produsele Oltchim se găsesc în peste 80 de ţări fie ca e vorba de policlorură de vinil (PVC), sodă caustică, propenoxid, propilenglicol, polieteri polioli sau materiale de construcţii.

Anul înfiinţării: 1966

S.C. OLTCHIM RAMNICU VALCEA, PATRON  MAJORITAR  STATUL ROMAN. ROMANIA!!!!!!!!!

Ministerul Economiei, Comerţului şi Mediului de Afaceri 54,81%
PCC SE Duisburg Germania 18,32%
Polyolt Holding Limited Cipru 14,02%
Persoane fizice 11,26%
Persoane juridice 1,59%

 http://www.zf.ro/