Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

OMUL CARE NU ESTE PATAT

#24735 FITI BARBAT

2014-07-28 16:09

Dl. de la 24.697 dacaq tot spui ceva si spui foarte bine in proportie de 80% poti sa spui despre cine vorbesti spune -mi initialele la nume si prenume si adevar graiesti ca nu am putut fi cumparat de Cernev si Ghioca.

 

Raspunsuri


Musafir

#24737 FITI BARBATI !!!!

2014-07-28 17:11:40

#24735: OMUL CARE NU ESTE PATAT - FITI BARBAT

S-a  atins  aproape 95% din realitate si numai adevar (care au putut fi postate aici, restul dovezilor pana la 100% sunt acte private care fiecare le are in posesia sa) in ceea ce priveste neplata salariilor (disponibilizati si angajati) si situatia Oltchim in insolventa,  alte date si informatii, plus toate dovezile scrise si audio-video din presa si mass-media.

Tot ceea ce s-a discutat se dovedesc prin acte, documente si legislatie, nimic n-a fost scos din context.

Toti salariatii (disponibilizati si angajati), trebuie sa aibe lamurite problemele lor si posibilitatea de a-si solutiona litigiile de munca, fiecare cu probele ajutatoare si legislatia care le sta la dispozitie cat si dovezile care exista pe aceasta petitie.

SAU FOLOSIT NUMAI INFORMATII LA OBIECTUL PETITIEI SALVATI OLTCHIM SI ARPECHIM.

http://i.imgur.com/uF2CFko.jpg...


Musafir

#24743 a trecut mai bine de un an[1] si 4 luni d le max,ce sa mai dezvolt?

2014-07-28 19:35:06

#24735: OMUL CARE NU ESTE PATAT - FITI BARBAT

acesti ticalosii de cernev si ghioca,au umblat cu fel si fel de mizerii;hai ma fota sa te impaci cu d l cernev,ca poate iti angajeaza sotia,ca vezi doamne cernev e propus sa ia director[pt ca pupa mandrina lui vozganian],numai cacanarii,sa tac si sa si faca ei jocurile murdareeee,care s au adeverit dupa aceea;nepotisme,amenintari si denigrari.E totul in zadar acum,e tirziu,e prea tirziu,dar fiti sigur ca au fost si altii ca mine si au pus botul ,la magariile lor,sa le dau nume?  E tirziu MISTER,e prea tirziu sa mi mai fac din colegi dusmaniii,repet ;altii au pus botul si au profitat,eu in schimb,m am inveninat si mai rau ,ce a urmat ,se stie.....