Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

M. P

#21028

2014-05-20 18:46

IMI PARE TARE RAU DE COLEGII NOSTRI DISPONIBILIZATI!!! AU FOST MINTITI SI LE INTELEG DISPERAREA. NICI CU NOI, CEI CARE AM RAMAS NU SE STIE CE VA FI....DOAMNE IN CE TARA TRAIM!!!!!!!!!!!!!!

Raspunsuri

Un roman fericit ca poate vota duminica cel mai iubit partid -P.S.D.

#21033 Re:

2014-05-20 20:04:37

#21028: M. P -

Nu trebuie sa iti para rau. Ne meritam soarta. Ne meritam soarta pentru ca niciodata nu am fost in stare sa ne strangem mai mult de jumatate din cei disponibilizati pentru a pute sa il scuipam intre ochi la propiu pe acest nemernic de prefect, pentru nesimtirea de care a dat dovada fata de grevistii foamei si pe celalalt nemernic, un comunist ordinar care raspunde la numele de persu, el fiind si cel care a ordonat mass media din judet sa nu mai prezinte absolut nimic in legatura cu OLTCHIM-ul.

Va multumim domnule prefect si domnule comunist. In ceea ce te priveste pe tine domnule comunist te asteptam sa vii sa cerseti voturi ca vei primii ceea ce meriti. Nemernicii dracu. Voi chiar nu aveti nici-o treaba cu omul de rand si cu problemele sociale. Voi sunteti pusi doar sa ii protejati pe cei ce v-au uns in scaune de cei cu probleme sociale.

Nu sunteti nimic altceva decat niste oameni de cacat, niste oameni pe care de cate ori ii vad nu am altceva decat o stare de voma.

In ceea ce va priveste pe voi cei care mai sunteti angajati, sa nu credeti ca veti avea o alta soarta.

Veti umbla si voi din tribunal in tribunal si nu veti obtine absolut nimic pentru ca asta nu mai este demult un stat de drept. Asta e statul lui Piperea , Ponta, Basescu, Voiculescu si a tuturor mizeriilor politice care nu sunt altceva decat rodul voturilor noastre.

In ceea ce va priveste pe voi: Piperea, Mateica, Deaconu, Stanescu nu va doresc nimic altceva decat sa traiti si voi macar o luna din viata voastra ceea ce traim noi.

Nu va doresc nimic altceva decat sa stiti ca aveti legea de partea voastra si nu poti obtine dreptatea nici macar in instane pentru ca asa cum insinuati "puteti sa schimbati avocati, puteti sa stramutati procesul" ca oriunde v-ati duce , pretutindeni sunt oamenii nostri.

Dragi colegi si excolegi , mergeti duminica la vot si votati pentru binele vostru si al copiilor vostrii. Votati asa cum ati mai facut-o si pana acum. Inrositi Romania.

Un om fericit