Gratiere pentru Gica Popescu

Quoted post

un roman

#2114 MOARTE PARVENITILOR SI NIMICURILOR !!!

2014-03-08 07:25

La puscarie cu toti nenorocitii! Daca furi si apari la tv nu esti ocolit/ocrotit de lege. Daca tot s-a vorbit de Popescu,si-a primit banii. Nu a jucat pt tara ,a jucat pt malai ca altfel era strungar pe un salariu minim.I-a mâncat si defecat(ca sa pastrez un limbaj adecvat) de mult. Furi,infunzi puscaria! Sunt unii care fura un ou de foame si putrezesc dupa gratii.
Despre Popescu nu am auzit sa fi ajutat pe cineva,pt Becali s-au facut nenumarate petitii si nimic,chiar daca a furat si ell,cu siguranta, a ajutat(nu i-au apararea,nu ma intereseaza)
Sa stea in puscarie daca a furat si nu 3 ani ci pe viata,daca s-ar putea. Unii traiesc de pe azi pe maine in timp ce "mafiotii" jupoaie tara,asta este valabil pt toti.
SEMNATI O PETITIE PT INTRODUCEREA PEDEPSEI CU MOARTEA PT TOTI NENOROCITII,daca vreti sa faceti ceva constructiv. Nu vindeti tara si nu deplangeti niste capuse!!!
Inainte sa luati apararea orbeste zdrentelor,gânditi-va ca poate mâine nu mai aveti ce mânca cu copiii vostri. Daca toti ar fura fara a mai fi pedepsiti,ne-am duce dracu' cu totii!
Stai si gândeste-te!!! Daca fura de la tine din traista,nu mai cereai gratiere,ci MOARTE!

Raspunsuri


Musafir

#2118 Re: MOARTE PARVENITILOR SI NIMICURILOR !!!

2014-03-08 07:34:11

#2114: un roman - MOARTE PARVENITILOR SI NIMICURILOR !!!

exista un proverb  intodeauna hotul striga mai tare decat hotu.DE ce pentru ca fura mai mult decat el si nu cred ca te numeri intre acei oameni care nu au ce manca  te numeri pintre capuse