Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#16356 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: crema OLTCHIMULUI

2014-02-01 15:11

#16355: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: crema OLTCHIMULUI

Si "pe surse" a spus NU relocarii Mentchim la Oltchim! crede-ma pe cuvant. oamenii care sunt la ordine in interior, adica Talpasanu si Valentin Popescu normal ca s-au conformat; mai mult, pe o parte promiteau ceva oamenilor si pe partea cealalta ii sabota - sper ca citeste si dl Fota treaba asta!

Aaia cu Arpechim o stim de mult; astea sunt insa niste lucruri distincte, esentiali sunt banii care sunt sau NU sunt. Cum necum Oltchim figureaza cu acea datorie acumulata cum a fost acumulata. In rest, putem sa ne injuram pana maine, nu ne da nimeni bani pe injuraturi.

 

LE : raman la ideea ca marirea de capacitate la PVC2 (banuiesc ca de aia vorbesti) a fost o mare eroare - in contextul in care noi stiam "pe surse" ca petrochimia e praf! Un motiv in plus sa se mai scrurga niste bani. Similar Arpechim.

Raspunsuri


Musafir

#16358 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: crema OLTCHIMULUI

2014-02-01 15:17:25


Musafir

#16359 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: crema OLTCHIMULUI

2014-02-01 15:18:57


Musafir

#16362 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: crema OLTCHIMULUI

2014-02-01 15:33:21

#16356: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: crema OLTCHIMULUI

da D LE am citit si nu am ce comment,durerea mea este si va fi minciuna , denigrarea si matrasirea omului de catre om[finear natia naibi],eu asta am cerut ,sa se termine cu amenitarile,minciunile si denigrarile,dar acesti tradatori nu au inteles ca nu mai merge cu minciuna[VEZI SIND    VICTORIA]ca ne am saturat de citiva ani,asta e DOMNULE